www.viratrabzon.com | Trabzon İnternet Gazetesi
Son Dakika
Trabzonspor'da Mehmet Ekici gerçeği Yurtdışına anayasaya aykırı asker gönderimi Benzine büyük zam geliyor Trabzonspor'da Mehmet Ekici, yönetimi ve hocayı ipten aldı Trabzon AKP'de beklenen oldu; sonuçlar açıklanmayacak! 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden servis şoförü Büyük Usta Yaşar Kemal'e son görev CANLI Dolar 2.50′ye geriledi Erdoğan'a zehirlenme önlemi Merkez solda iki parti ittifak kararı aldı
Trabzonspor'da Mehmet Ekici gerçeği
Trabzonspor'da Mehmet Ekici gerçeği
 
Benzine büyük zam geliyor
Benzine büyük zam geliyor
 
Bavulcu Mehmet Baransu tutuklandı
Bavulcu Mehmet Baransu tutuklandı
 
Erdoğan Öcalan'ı çok taktir etti
Erdoğan Öcalan'ı çok taktir etti
Nihat Genç
 

AKP yeni tanrısını buldu: APOS

Nihat Genç

22 Mart 2013 Cuma 08:22
Yazdır

Gazeteci yazar Nihat Genç Facebook hesabında madde madde Nevruz olaylarını değerlendirdi. Öcalan'ın Diyarbakır'da okunan mesajına değinen Genç, yazısını, "Cumhuriyet sahipsiz değildir, hepimiz bağımsız cumhuriyetin çocukları ve Mustafa Kemal gibi soylu komutanların askerleriyiz.." cümleleriyle bitirdi.

İşte o yazı:

1) PKK Diyarbakır meydanında silahlarıyla ve yüzleri maskeli sahneye çıktı, İçişleri Bakanlığı anayasal görevlerine rağmen seyretti.

2) Apo, otuz yıldır söylediklerini tekrar etti, Türk Devleti’nden ‘ortaklık’ istedi, hem Türk hem Kürt, nasıl olacaksa, ikili güya demokratik bir yapı çalışmaları başlatılmıştır, dedi.

3) PKK silah bırakmıyor, PKK bu çalışmaları meclis ya da akil adamlar tamamlayana kadar bu sezonluk yurt dışına çıksınlar, dedi, aynı tas aynı hamam..

4) AKP’nin aman herkes sussun barış geliyor diye uçurduğu yalanlar yine tam bir tiyatro gösterisine çıktı.

5) PKK devlet eliyle ve devlet imkanlarıyla ve tüm televizyonların katkılarıyla akıl almaz bir propaganda daha yaptı.

6) AKP Apo’ya Arınç ağzıyla önce namaz kıldırdı, yetmedi, bugün de Apo’yu eski tarihlerin bir mitolojik tanrısı gibi takdim etti..

7) Türk asker ve komutanlarını haksız hukuksuz içeri atıp Apo’yu tüm tv’lerden konuşturacak anayasa yaptıracak yeni bir ikili devlet kurdurtacak duruma getirenler, adları, isimleri, kimlikleri, rolleri ne olursa olsun, asla affetmeyeceğiz..

8) Bu SAHNELERİ Türkiye’nin Anadolu’nun yaşadığı en kara günlerden biri olarak unutmayacağız..

9) Tarih bize bir daha gösterdi ki emperyalistlerin tezgahlarında oyuncak olanlar, esir, köle, palyaço işte böyle dünya aleme kepaze olmaktan hiçbir zaman kurtulamazlar..

10) Yaşasın bağımsız Cumhuriyet.. Yaşasın bağımsız cumhuriyetin her türlü etnik milliyetçiliği dışlayan yurttaşlık hakları. Yaşasın yurttaşların siyasi ve sosyal özgürlükleri..

11) Bağımsız cumhuriyeti, emperyalistlere, rezil köpeklerine, ite çakala, eşkiyaya ve onların basındaki paralı uzantılarına ASLA KURBAN ETMEYECEĞİZ..

12) Bağımsız ve milli olabilmemiz için tek şart, bu topraklarda yaşayan adı sanı kimliği ne olursa olsun herkesle YABANCI TAHAKKÜMÜNE karşı koymaktır. Oysa bugün tam tersi, YABANCI TAHAKKÜMÜNE girmiş daha da ötesi YABANCI TEZGAHLARIN projelerine köle köpek olmuşlara milli ve bağımsız tavrımızı hayatımızla soylu mücadelemizle göstereceğiz..

13) Cumhuriyet sahipsiz değildir, hepimiz bağımsız cumhuriyetin çocukları ve Mustafa Kemal gibi soylu komutanların askerleriyiz..

Bu köşe yazısı toplam 8165 defa okunmuştur
Köşe Yazısı Yorumları
Yorum Ekle
-mıyorsun.Emperyalistlerle iş tutmak,dini değerlerinin kadim düşmanı, başta kafir ngiltere,ABD,Fransa,İsrail,Rusya...Bu ülkeler karşı herhangi bir islami tavır geliştirebildin mi, elcevap yok.Sen süslü söz üretmekten başka bir şey yapmamaktasın,syn.yazarın tavrı çok daha asil bir tutumdur...
zaferhan turhan - 2013-07-15 09:02:12
"Acıdır ağzında tadı olmayan hasta, içtiği su abı-ı hayat olsa da tasta." yazar ne yazmış, yorumcu kardeş ne yazmış.Bak yorumcu kardeş,bu yazar arkadaş kendi tanrısından sıkça bahsediyor ve yaşamsal pratiklerine, tanrısının buyruğunu katmakta.Bu haliyle senden çok daha şahsiyetli bir duruş sergilemekte.Oysa sen Kuran-ı Kerim'den ayet yazarken, yaşamının hiç bir alanına,"O" Kuran'dan pratik yaptır-
zaferhan turhan - 2013-07-15 08:58:50
bizim tanrımız yoktur Allahımız var الْوَكِيلُ Ellezîne kâle lehumun nâsu innen nâse kad cemeû lekum fahşevhum fe zâdehum îmânâ(îmânen), ve kâlû hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl(vekîlu).
ahmet ayvaz - 2013-06-07 08:49:39
 
Yazarlar
Çok Okunanlar
Anket
İçinde bulunduğunuz durumdan memnun musunuz?
Evet, memnunum
Hayır, memnun değilim
Kısmen memnunum
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
USD ALIŞ
USD SATIŞ
EURO ALIŞ
EURO SATIŞ
POUND ALIŞ
POUND SATIŞ
ALTIN ALIŞ
ALTIN SATIŞ
Hava Durumu
Havadurumu
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Tarihte Bugün
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur