Ahmet Şefik'in imza gününe büyük ilgi

Gazeteci yazar Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu'nun, yeni kitabı ''Karadeniz'e ihanet hançer lanet'' dün okuyucu ile ilk kez buluştu. Zorlu Grand Otel'de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Trabzon 6. Kitap ve Kültür Şöleni'nde gerçekleşen imza gününe çok sayıda okuyucu katıldı.

Ahmet Şefik'in imza gününe büyük ilgi

Kıyı Yayınları’ndan çıkan ve yazarın 4.eseri olan ‘’Karadeniz’e, doğaya, insana, tarihe ve kültüre vahşi saldırı’’ adını taşıyan ‘’İhanet, Hançer, Lanet’’  kitabı 208 sayfadan oluşuyor.

Kitap, bölgede doğaya karşı yıllardır sürmekte olan acımasız saldırıya dikkat çekmeyi amaçlıyor.

İmza gününe CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP İl Başkanı Güzide Uzun, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzonspor eski başkanlarından Ahmet Celal Ataman, Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhçu, Gençlik ve Spor-Basın İlan Kurumu eski genel müdürü Mehmet Atalay,  Atatürkçü Düşünce Derneği Trabzon Şube Başkanı Cemal Verep, Trabzon Büyükşehir Belediye meclisi Üyesi ve Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cahit Erdem, Mimarlar Odası Trabzon Şubesi eski Başkanı Salih Akyüz, TGC Başkanı Yusuf Turgut,  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Nilgün Osmanağaoğlu, CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ali Yazıcı, Eğitim İş Trabzon Şube Başkanı Tamer Özlü, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, CHP Akçaabat İlçe Başkanı Musa Hacıoğlu, TSYD eski Başkanı İhsan Öksüz, TGC eski Başkanı Murat Taşkın, siyaset, spor, iş dünyası ve basın camiasından çok sayıda isim katıldı.

Kitabın ilk imza günü konusunda duygularını anlatan Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu, “Beklediğimden çok daha büyük bir ilgi oldu. Çok teşekkür ediyorum. Bu ilgiden çok gururlandığımı ifade etmek istiyorum. Bu soğuk ve yağışlı havaya rağmen beni yalnız bırakmadılar. Trabzon halkı  bu desteği vererek, kendi sorunlarına, çevresine, doğasına ve tarihine yapılan saldırılara karşı tepkisini ortaya koymuş oldu'' dedi. 

 

 2 Aralık 2018 Pazar 11:16

http://www.viratrabzon.com/haber/ahmet-sefikin-imza-gunune-buyuk-ilgi-52168.html