Tunceli'de şehit öğretmen için teröre lanet mitingi

Ana Sayfa » Spor » Super Lig ilk yarı maç programı

Super Lig ilk yarı maç programı

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu ilk yarı programı açıklandı. Program şöyle:

 
3 Eylül 2014 Çarşamba 11:28 
Yorum YapYazdır
 
 
Super Lig ilk yarı maç programı

 

2. Hafta

----------

 

13 Eylül Cumartesi:

17.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Torku Konyaspor-Balıkesirspor

20.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena)

 

14 Eylül Pazar:

17.00 Kasımpaşa-Mersin İdmanyurdu

20.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

 

15 Eylül Pazartesi:

20.00 Akhisar Belediyespor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

 

3. Hafta

----------

 

19 Eylül Cuma:

20.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)

20 Eylül Cumartesi:

17.00 Kayseri Erciyesspor-Akhisar Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor (Akdeniz Üniversitesi)

20.00 Balıkesirspor-Galatasaray (Balıkesir Atatürk)

 

21 Eylül Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Sivasspor-Torku Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

 

22 Eylül Pazartesi:

19.00 İstanbul Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.30 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)

 

4. Hafta

----------

 

26 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

 

27 Eylül Cumartesi:

17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

 

28 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Kayseri Erciyesspor

19.00 Akhiser Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

 

29 Eylül Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)

 

5. Hafta

----------

 

3 Ekim Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Bursaspor

 

4 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

18.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)

 

5 Ekim Pazar:

13.30 İstanbul Başakşehir-Akhisar Belediyespor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Balıkesirspor-Beşiktaş (Balıkesir Atatürk)

 

6. Hafta

----------

 

18 Ekim Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-İstanbul Başakşehir

16.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

 

19 Ekim Pazar:

13.30 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

16.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Menisa 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

 

20 Ekim Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 mayıs)

20.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor (Yeni Rize Şehir)

 

 

 

7. Hafta

-----------

 

24 Ekim Cuma:

18.30 Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Kasımpaşa-Torku Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

 

25 Ekim Cumartesi:

16.00 Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (FB Şükrü Saracoğlu)

 

26 Ekim Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor

16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

 

27 Ekim Pazartesi:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

 

 

8. Hafta

----------

 

31 Ekim Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

 

1 Kasım Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-İstanbul Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

19.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

 

2 Kasım Pazar:

13.30 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13.30 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

 

3 Kasım Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Balıkesirspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Torku Konyaspor-Kardemir Karabükspor

 

 

 

9. Hafta

----------

 

7 Kasım Cuma:

18.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

 

8 Kasım Cumartesi:

14.30 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor

18.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (FB Şükrü Saracoğlu)

 

9 Kasım Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Kayseri Erciyespor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

16.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

 

10. Hafta

------------

 

22 Kasım Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-İstanbul Başakşehir (Yeni Rize Şehir)

16.00 Akhisar Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

 

23 Kasım Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Torku Konyaspor-Gaziantepspor

16.00 Eskişehirspor-Kayseri Erciyesspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)

 

24 Kasım Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

 

11. Hafta

------------

 

28 Kasım Cuma:

19.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manias 19 Mayıs)

20.00 İstanbul Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

 

29 Kasım Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

 

30 Kasım Pazar:

16.00 Mersin İdmanyurdu-Sivaspor

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 

1 Aralık Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

 

12. Hafta

------------

 

5 Aralık Cuma:

20.00 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

 

6 Aralık Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-Mersin İdmanyurdu

16.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Balıkesirspor-Fenerbahçe (Balıkesir Atatürk)

 

7 Aralık Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Atatürk)

13.30 Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Eskişehirspor-İstanbul Başakşehir (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

 

8 Aralık Pazartesi:

19.00 Sivaspor-Kayseri Erciyesspor (Sivas 4 Eylül)

 

13. Hafta

------------

 

12 Aralık Cuma:

20.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 

13 Aralık Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Balıkesirspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Torku Konyaspor-Galatasaray

 

14 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Kayseri Erciyesspor

19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

 

15 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

 

14. Hafta

------------

 

19 Aralık Cuma:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

20 Aralık Cumartesi:

13.30 Sivasspor-İstanbul Başakşehir (Sivas 4 Eylül)

16.00 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Galatasaray-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom Arena)

 

21 Aralık Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Balıkesirspor-Kasımpaşa (Balıkesir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

 

22 Aralık Pazartesi:

19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Yeni Rize Şehir)

 

15. Hafta

------------

 

26 Aralık Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

 

27 Aralık Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 İstanbul Başakşehir-Kayseri Erciyesspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 

28 Aralık Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

16.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Torku Konyaspor-Beşiktaş

 

29 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)

 

16. Hafta

-----------

 

3 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 

4 Ocak 2015 Pazar:

13.30 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

 

5 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği

20.00 Balıkesirspor-Trabzonspor (Balıkesir Atatürk)

 

17. Hafta

------------

 

23 Ocak 2015 Cuma:

19.00 Torku Konyaspor-Bursaspor

20.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

 

24 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor (Kamil Ocak)

19.00 Akhisar Belediyespor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

 

25 Ocak 2015 Pazar:

16.00 Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyesspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

 

26 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş - İstanbul

 
3 Eylül 2014 Çarşamba 11:28 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Attila Aşut
 
Nihat Genç
 
Türker Ertürk
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Mustafa Önsel
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1446 - Lidköping, İsveç'te bir kent konumuna alındı.
1718 - Osmanlı Devleti ile Avusturya ve Venedik Cumhuriyeti arasında Pasarofça Antlaşması imzalandı.
1774 - Osmanlı Devleti ile Rusya arasında Küçük Kaynarca Antlaşması imzalandı
1798 - Napolyon'un Fransızlara Kahire yolunu açan "Piramitler Savaşı".
1831 - İlk Belçika Kralı I. Léopold tahta çıktı.
1861 - Yıllarca süren Amerikan İç Savaşı sırasındaki İlk Bull Run Savaşı
1904 - Transsibirya demiryolu tamamlandı.
1905 - II. Abdülhamid'e Yıldız Camii önünde suikast girişimi
1922 - İttihat ve Terakki önderlerinden Cemal Paşa, Tiflis'te Ermeniler tarafından öldürüldü.
1925 - Tennessee'nin Dayton kentindeki bir lise biyoloji öğretmeni (John T. Scopes), evrim konusunu işlemekten suçlu bulundu ve 100 dolar para cezasına çarptırıldı.
1940 - Baltık ülkeleri, Sovyetler Birliğine ilhak edildi.
1946 - Türkiye'de ilk çok partili seçimler yapıldı. CHP 396, DP 65 milletvekili kazandı.
1967 - TBMM'de TİP İstanbul Milletvekili Çetin Altan'ın dokunulmazlığı kaldırıldı.
1969 - Apollo 11 mürettebatından Neil Armstrong ve Buzz Aldrin Ay'daki ilk insan adımlarını gerçekleştirdiler.
M.Ö. - 356 Herostratus adındaki bir genç,Dünyanın Yedi Harikası'ndan biri olan, Efes'teki Artemis Tapınağı'nı yaktı.
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:49
  • Güneş05:00
  • Öğlen12:39
  • İkindi16:37
  • Akşam19:56
  • Yatsı21:48
 
Süper Loto
20.07.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu020327515354
 
On Numara
17.07.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu02060708141622232526273550515661656869737478
 
Sayısal Loto
15.07.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu060711224142
 
Şans Topu
19.07.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu082224283006
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık