Oy kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Ana Sayfa » Güncel » İşte yeni atamalar

İşte yeni atamalar

Başbakanlık ile Başbakan Yardımcılığı, Avrupa Birliği, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ve Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. GTrabzon Milli Eğitim Müdürlüğüne Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hızır Aktaş getirildi.

 
27 Temmuz 2014 Pazar 09:09 
Yorum YapYazdır
 
 
İşte yeni atamalar

 

Buna göre, Devlet Opera Ve Balesi Genel Müdürü Rengim Gökmen başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı. Gökmen'in yerine orkestra şefi ve besteci Selman Ada getirilmişti.

Ayrıca Mardin İl Kültür ve Turizm Müdürü Davut Beliktay, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Gedik, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz görevlerinden alındı.

Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne de Kemal Dokuz atandı.

Başbakanlık Müşavirliğine Ayşe Hilal Sayan Koytak, Vakıflar Genel Müdürlüğü Vakıflar Meclisi Üyeliğine Dursun Topaloğlu, Tunceli İl Müftülüğüne Ömer Kardaş, Kilis İl Müftülüğüne Mahmut Karatepe'nin atamaları yapıldı.

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Konya 8. Bölge Müdürlüğüne Yılmaz Kocaman, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Çoruh Projeleri Artvin 26. Bölge Müdürlüğüne Dinçer Aydoğan atandı.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Şanlıurfa Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım, Tapu ve Kadastro Denizli Bölge Müdürü Semih Ural, Tapu ve Kadastro Konya Bölge Müdürü Tugay Kaya, Tapu ve Kadastro Kayseri Bölge Müdürü Hüseyin Erdoğan Büyükboyacı ve Tapu ve Kadastro Hatay Bölge Müdürü Burhan Göksu başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Metin Yalçın, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İsmail Altınkaynak, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hatem Dursun, Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ali Eyyüpkoca, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Seyfi Özkan, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Seyit Ali Büyük, Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mahmut Kurtaran, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Aytekin Girgin, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hızır Aktaş getirilmesi uygun bulundu.

Dışişleri Bakanlığı Merkezi ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığına Meltem Büyükkarakaş, Protokol Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet Cemil Miroğlu ve Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliğine, Büyükelçi Ahmet Yıldız atandı.

Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarlığına ise Büyükelçi Rauf Engin Soysal'ın atanması kararlaştırıldı.

-SAVUNMA BAKANLIĞI-

Yedi yedek subay askeri hakiminin de yeni görev yerlerine atamaları gerçekleştirildi.

Buna göre, Hakim Asteğmen Emre Kaya 1'inci Ordu Komutanlığı emrinden 1'inci Ordu Komutanlığı Askeri Savcılığı Askeri Savcı Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Burak Mutlu 1'inci Ordu Komutanlığı emrinden 1'inci Ordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi Askeri Hakim Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Abdullah Altınbaş 3'üncü Kolordu Komutanlığı emrinden 3'üncü Kolordu Komutanlığı Askeri Savcılığı Askeri Savcı Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Mustafa Beydili 3'üncü Kolordu Komutanlığı emrinden 3'üncü Kolordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi Askeri Hakim Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Süleyman Dursun 1'inci Hava Kuvveti Komutanlığı emrinden 1'inci Hava Kuvveti Komutanlığı Askeri Mahkemesi Askeri Hakim Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Mehmet Ali Öncel Hava Eğitim Komutanlığı emrinden Hava Eğitim Komutanlığı Askeri Mahkemesi Askeri Hakim Yardımcılığına, Hakim Asteğmen Abdullah Mesut Durman 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı emrinden 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı Askeri Mahkemesi Askeri Hakim Yardımcılığına getirildi.

-EKONOMİ, TARIM, ENERJİ BAKANLIKLARI-

Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Mehmet Karabay'ın, Anlaşmalar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Tuzcu'nun, İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, Şaban Kaan Özdemir'in ve Personel Dairesi Başkanlığına, Mustafa Süleyman Beşli'nin atanması uygun görülürken, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdür Yardımcılığına Ramazan Usta'nın atanması kararlaştırıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşavirliğine Tuğçe Özer, Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı

Uşak İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Erkan Kahraman, Kütahya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Ender Muhammed Gümüş, Tekirdağ İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Zekeriya Sarıkoca getirildi.

-GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI-

Öteyandan Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğüne aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Erkan, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığına Mikayil Kılıç, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına Osman Nuri Beyhan, Kırklareli Ticaret İl Müdürlüğüne Gültekin Hadi, Amasya Ticaret İl Müdürlüğüne Ahmet Akbay, Aksaray Ticaret İl Müdürlüğüne Vahit Özer, Ankara Ticaret İl Müdürlüğüne Ekrem Yıldız, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Gümrük ve Ticaret Müfettişi Erdem Akılotu, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Gümrük ve Ticaret Müfettişi Alpay Aras, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Gümrük ve Ticaret Müfettişi Murat Çimen,

Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Gümrük ve Ticaret Müfettişi Yusuf Biçer atandı.

 
27 Temmuz 2014 Pazar 09:09 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Türker Ertürk
 
Mehmet Polat
 
Kazım DEMİR
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Nihat Genç
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Mustafa Önsel
 
Arslan Bulut
 
Muhammet İKİNCİ
 
Ahmet Özer
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Mehmet Erdal Çağdaş
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1441 - İngiltere Kralı VI. Henry Eton Koleji'ni kurdu.
1645 - İstanbul'dan 348 harp ve nakliye gemisiyle hareket eden Osmanlı ordusu, Girit adasına çıktı.
1854 - Çarlık Rusyası ordularının, savaş meydanını terk ederek, geri çekilmesiyle Silistre zaferi kazanıldı.
1859 - İsviçre işadamı Jean Henry Dunant, İtalya'da Solferino savaşı sonrası uluslararası Kızılhaç'ı kurmaya karar verdi.
1894 - Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Olimpiyat oyunlarının dört yılda bir yapılması kararını aldı.
1901 - Pablo Picasso'nun eserleri ilk defa sergilendi.
1910 - Japonya Kore'yi istila etti.
1916 - 1. Dünya Savaşı: Somme Muharebesi, Fransa'daki Alman hatlarına yapılan ve bir hafta sürecek topçu ateşi ile başladı.
1917 - Halep'te, Enver Paşa'nın başkanlığında Türk ve Alman komutanlarının katılmasıyla (Mustafa Kemal Paşa dahil) yapılan toplantıda, General Falkenhein'ın komutanlığında "Yıldırım Orduları Grubu" kurulması kararlaştırıltı.
1936 - Türkiye Millî Basketbol Takımı ilk maçını Yunanistan ile yaptı, 49-12 galip geldi.
1938 - Toprak Mahsulleri Ofisi kuruluş kanunu kabul edildi.
1947 - Bir Amerikalı, gökyüzünde uçan nesneler gördüğünü bildirdi, nesnelerin fincan tabağına benzediğini iddia etti. Basın ilk kez uçan daire terimini kullanmaya başladı.
1961 - Almanya'ya gidecek ilk işçi kafilesi yola çıktı. İşgücü göndermeye ilişkin protokol, Türkiye ile Batı Almanya arasında 13 Haziran'da imzalanmış; özel kuruluşların kontratsız işçi göndermelerinin önüne geçilmeye çalışılmıştı.
1967 - İstanbul'da üniversite öğrencileri, Amerika Birleşik Devletleri 6. Filosunun ziyaretini protesto etti.
1982 - 44 sanıklı Barış Derneği davası başladı.
1983 - Yaser Arafat'ın Şam'a girişi yasaklandı.
1983 - Amerika Birleşik Devletleri uzay mekiği Challenger, uzaydaki görevini tamamlayarak, Amerika Birleşik Devletleri'nin uzaya gönderdiği ilk kadın astronot olan Sally Ride ile dünyaya döndü.
1989 - Bulgaristan'ın Türk azınlığa uyguladığı baskılar ve zorunlu göç uygulaması, Taksim Meydanı'nda düzenlenen Bulgaristan'ı Telin Mitinginde protesto edildi.
1992 - Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen) kuruldu.
2001 - Polonya'daki Özel Olimpiyatlar Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, Zihinsel Engelliler Milli Takımı şampiyon oldu.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
34
24
3
7
75
2
Fenerbahçe
34
21
9
4
72
3
Başakşehir
34
22
6
6
72
4
Beşiktaş
34
21
8
5
71
5
Trabzonspor
34
15
10
9
55
6
Göztepe
34
13
10
11
49
7
Sivasspor
34
14
7
13
49
8
Kasımpaşa
34
13
7
14
46
9
Kayserispor
34
12
8
14
44
10
Malatyaspor
34
11
10
13
43
11
Akhisar Bld.Spor
34
11
9
14
42
12
Alanyaspor
34
11
7
16
40
13
Bursaspor
34
11
6
17
39
14
Antalyaspor
34
10
8
16
38
15
Konyaspor
34
9
9
16
36
16
Osmanlıspor
34
8
9
17
33
17
Gençlerbirliği
34
8
9
17
33
18
Karabükspor
34
3
3
28
12
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
21.06.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu021017253752
 
On Numara
18.06.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu02031214151924263032363945515658616667697174
 
Sayısal Loto
23.06.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu010310192442
 
Şans Topu
20.06.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu040913212609
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:21
  • Güneş04:43
  • Öğlen12:35
  • İkindi16:36
  • Akşam20:05
  • Yatsı22:07
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık