Zorunlu eğitim fiilen 4 yıl

Ana Sayfa » Siyaset » İşte MHP'nin 15'i il 402 adayı

İşte MHP'nin 15'i il 402 adayı

Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne ilişkin Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayından geçen 15'i il olmak üzere 402 adayını daha açıkladı.

 
30 Aralık 2018 Pazar 19:31 
Yorum YapYazdır
 
 
İşte MHP'nin 15'i il 402 adayı

İşte MHP'de ismi açıklanan adaylar:

1 ADIYAMAN İL RIFAT ERDEM

2 AĞRI İL SERVET AL

 

 

3 ARTVİN İL MUSTAFA POLAT

4 BOLU İL İBRAHİM DOĞAN

5 HAKKARİ İL NEVZAT DOĞAN

6 MUŞ İL ŞEREFETTİN YATCİ

7 SİİRT İL MUZAFFER FURAT

8 SİNOP İL HASAN DEMİR

9 TOKAT İL ADNAN ÖZMEN

10 TUNCELİ İL MÜCELLA SALER

11 UŞAK İL MUHAMMET FATİH ERDOĞAN

12 BATMAN İL HAYRETTİN BEKTAŞ

13 ŞIRNAK İL BAHAR CAVLAK

14 KİLİS İL ÖMER YABANCI

15 DÜZCE İL ERDOĞAN BIYIK

16 ADIYAMAN BESNİ İLÇE KENAN POLAT

17 ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE ABDURRAHMAN YAYLAGÜL

18 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE KAMBER ÖZTÜRK

19 ADIYAMAN KAHTA İLÇE SIRAÇ ASLAN

20 ADIYAMAN SAMSAT İLÇE SADIK ÖZTÜRK

21 ADIYAMAN SİNCİK İLÇE AHMET GENCİZ

22 ADIYAMAN TUT İLÇE HASAN ŞAHAN

23 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE ALİ SARITAŞ

24 AFYONKARAHİSAR HOCALAR İLÇE DOĞAN DEMİR

25 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇE BAHTİYAR AŞKIN

26 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE TACETTİN DAMLARKAYA

27 AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇE İBRAHLİM YILDIZ

28 AĞRI DİYADİN İLÇE AHMET ŞİMŞEK

29 AĞRI DOĞUBAYAZIT İLÇE FEYYAZ BİLEN

30 AĞRI ELEŞKİRT İLÇE MEHMET FATİH YERLİKAYA

31 AĞRI HAMUR İLÇE YAKUP GÜNER

32 AĞRI PATNOS İLÇE AYDIN ŞİMŞEK

33 AĞRI TAŞLIÇAY İLÇE SİNAN AYDEMİR

34 AĞRI TUTAK İLÇE COŞKUN AKBABA

35 AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE KADİR FATİH ERDOĞAN

36 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE ADNAN TORUN

37 AMASYA SULUOVA İLÇE YAŞAR TANCI

38 ARTVİN MURGUL İLÇE HAKAN İNAN

39 ARTVİN ŞAVŞAT İLÇE TANER AKGÜMÜŞ

40 ARTVİN YUSUFELİ İLÇE ERDAL DEMİRCİ

41 BİNGÖL ADAKLI İLÇE ERDAL ALMALI

42 BİTLİS GÜROYMAK İLÇE HAKAN AZBAY

43 BİTLİS HİZAN İLÇE RAMAZAN ŞİMŞEK

44 BİTLİS MUTKİ İLÇE DOĞAN UYANIK

45 BOLU DÖRTDİVAN İLÇE DURMUŞ ÜNAL

46 BOLU GEREDE İLÇE RAMAZAN GÜLER

47 BOLU GÖYNÜK İLÇE AHMET ÇANKAYA

48 BOLU MENGEN İLÇE ALİ BUDAK

49 BOLU SEBEN İLÇE HAKAN CANKURTARAN

50 BURDUR AĞLASUN İLÇE MEHMET TURGUT

51 BURDUR ÇAVDIR İLÇE SÜLEYMAN KAYACAN

52 ÇANAKKALE BAYRAMİÇ İLÇE ŞUAYİP BAŞARAN

53 ÇANAKKALE BİGA İLÇE ENVER KOÇ

54 ÇANAKKALE ECEABAT İLÇE ENGİN DERSE

55 ÇANAKKALE EZİNE İLÇE ALİ TEVFİK AYTİMURER

56 ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE ERTAN ERDOĞAN

57 ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇE ADEM BALTA

58 ÇANAKKALE YENİCE İLÇE LEVENT AKYOL

59 ÇANKIRI ATKARACALAR İLÇE ALİRAZA KÜÇÜKKUTLU

60 ÇANKIRI ÇERKEŞ İLÇE HÜSEYİN ERDOĞAN

61 ÇANKIRI KORGUN İLÇE HASAN HÜSEYİN KOZAN

62 ÇANKIRI KURŞUNLU İLÇE HÜDAİ HAMDİ BÜYÜK POYRAZ

63 ÇANKIRI ORTA İLÇE YUNUS YARIMKAYA

64 ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE ÖMER GÜNGÖR

65 ÇORUM ALACA İLÇE SACİT KAĞIZMAN

66 ÇORUM BOĞAZKALE İLÇE MESUT OCAKLI

67 ÇORUM İSKİLİP İLÇE ALİ SÜLÜK

68 ÇORUM KARGI İLÇE RECEP BOLPAÇA

69 ÇORUM OĞUZLAR İLÇE OĞUZ HANTAL

70 ÇORUM ORTAKÖY İLÇE NECİP ERDEMİRCİ

71 ÇORUM OSMANCIK İLÇE AHMET GELGÖR

72 ÇORUM SUNGURLU İLÇE ŞABAN KÖYHANOĞLU

73 ÇORUM UĞURLUDAĞ İLÇE CEMAL SAĞIR

74 EDİRNE KEŞAN İLÇE HÜSEYİN YILDIRIM

75 EDİRNE MERİÇ İLÇE MEHMET CAN ÖZTARAK

76 ELAZIĞ SİVRİCE İLÇE TURGAY GÜNDOĞAN

77 ELAZIĞ KEBAN İLÇE AHMET TURAN ÖZCAN

78 ERZİNCAN İLİÇ İLÇE HAMZA BURAN

79 ERZİNCAN KEMALİYE İLÇE MEHMET KARAMAN

80 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ İLÇE ŞEREF ORUÇ

81 GİRESUN EYNESİL İLÇE EMRE KEMAL

82 GİRESUN GÜCE İLÇE YÜKSEL GEÇGEL

83 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MURAT BÖLÜK

84 GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE YAŞAR İBİŞ

85 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇE ENVER ŞEN

86 HAKKARİ DERECİK İLÇE ERKAN KAYA

87 HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE AHMET AYDIN

88 HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇE BEYAZ TUNÇ ORAL

89 ISPARTA ATABEY İLÇE AZİZ ERASLAN

90 ISPARTA GELENDOST İLÇE ÖMER KOLBAŞI

91 ISPARTA SENİRKENT İLÇE ALİ KALAY

92 ISPARTA ULUBORLU İLÇE ALİ İHSAN AKAR

93 İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE SERKAN TOPER

94 İSTANBUL MALTEPE İLÇE AHMET BAYKAN

95 İSTANBUL SİLİVRİ İLÇE VOLKAN YILMAZ

96 KARS AKYAKA İLÇE GÜRSOY ÇAPIK

97 KARS DİGOR İLÇE SELÇUK BALCI

98 KARS SARIKAMIŞ İLÇE HARUN HAYALİ

99 KARS SELİM İLÇE YUSUF YEKE

100 KARS SUSUZ İLÇE ADEM CAN DAYSAL

101 KASTAMONU ABANA İLÇE ERHAN ÖZGÜR

102 KASTAMONU ARAÇ İLÇE FİKRİ YAZAN

103 KASTAMONU AZDAVAY İLÇE AKİF ÖZDEMİR

104 KASTAMONU CİDE İLÇE AHMET ÇAKMAK

105 KASTAMONU ÇATALZEYTİN İLÇE AHMET DEMİR

106 KASTAMONU DADAY İLÇE MEHMET KILIÇ

107 KASTAMONU DOĞANYURT İLÇE HAKKI ÇOLAK

108 KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE HASAN BASRİ YÜCEL

109 KASTAMONU KÜRE İLÇE SERKAN SEVİNÇ

110 KASTAMONU PINARBAŞI İLÇE ASLAN ALTUNTAŞ

111 KASTAMONU SEYDİLER İLÇE MEHMET ERDOĞAN

112 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ İLÇE ABDULLAH ÇATAL

113 KASTAMONU TOSYA İLÇE VOLKAN KAVAKLIGİL

114 KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE RECEP ÖZCAN

115 KIRKLARELİ KOFÇAZ İLÇE AYCAN ELMAZ

116 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ İLÇE ARMAĞAN AYYILDIZ

117 KIRŞEHİR BOZTEPE İLÇE MUSA CEYLAN

118 KIRŞEHİR KAMAN İLÇE KENAN ALVAN

119 KÜTAHYA EMET İLÇE HALİL TUNA

120 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇE KAZIM BAYRAM

121 MUŞ BULANIK İLÇE İZZET AKGÖL

122 MUŞ HASKÖY İLÇE CEMAL ORBAY

123 MUŞ KORKUT İLÇE ENES YUMLU

124 MUŞ MALAZGİRT İLÇE CELAL ŞAHİN TEKİN

125 MUŞ VARTO İLÇE SULHATTİN KARAKURT

126 NEVŞEHİR GÜLŞEHİR İLÇE ŞENGEZER KÜRK

127 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ İLÇE ÇAĞDAŞ OZAN GÜNEŞ

128 NİĞDE ALTUNHİSAR İLÇE VEDAT KİRAZCI

129 NİĞDE BOR İLÇE MUSTAFA TECİMER

130 NİĞDE ÇAMARDI İLÇE MEHMET ALAKUŞ

131 RİZE PAZAR İLÇE GÜLŞAH BİLALOĞULLARI

132 SİİRT BAYKAN İLÇE HASAN SÖYÜNCÜ

133 SİİRT ERUH İLÇE BAYRAM DEMİR

134 SİİRT KURTALAN İLÇE BEDİRHAN LALE

135 SİİRT PERVARİ İLÇE MEHMET SAİT KANDEMİR

136 SİİRT ŞİRVAN İLÇE DENİZ CELLEK

137 SİİRT TİLLO İLÇE FATİH ATUN

138 SİNOP AYANCIK İLÇE ÖZAY ÇETİN

139 SİNOP BOYABAT İLÇE ŞÜKRÜ KAYA

140 SİNOP DİKMEN İLÇE VEDAT DAĞLI

141 SİNOP DURAĞAN İLÇE FEHMİ DALKILIÇ

142 SİNOP ERFELEK İLÇE ABDURRAHMAN GÜLEN

143 SİNOP GERZE İLÇE KERİM ULUSOY

144 SİNOP SARAYDÜZÜ İLÇE İBRAHİM KANBER

145 SİVAS AKINCILAR İLÇE MURAT SEVİNÇ

146 SİVAS ULAŞ İLÇE TURAN İLBEY

147 SİVAS YILDIZELİ İLÇE OZAN ERCAN

148 SİVAS ZARA İLÇE FATİH ÇELİK

149 TOKAT ALMUS İLÇE BEKİR ÖZER

150 TOKAT ARTOVA İLÇE MAHMUT GÜLHAN

151 TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇE MUSTAFA ÖZTÜRK

152 TOKAT ERBAA İLÇE ERTUĞRUL KARAGÖL

153 TOKAT NİKSAR İLÇE DURAN YADİGAR

154 TOKAT REŞADİYE İLÇE MUSTAFA ŞAHİN

155 TOKAT TURHAL İLÇE GÖKHAN BOZKURT

156 TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK İLÇE HAKAN GÖKALP

157 TUNCELİ HOZAT İLÇE ZÜLEYHA FIRAT KUZU

158 TUNCELİ MAZGİRT İLÇE AYHAN YILMAZ

159 TUNCELİ NAZIMİYE İLÇE NİYAZİ KORKMAZ

160 TUNCELİ OVACIK İLÇE HALUK SUPHİ GÜLKAYA

161 TUNCELİ PERTEK İLÇE MEHMET AYHAN

162 TUNCELİ PÜLÜMÜR İLÇE REFİYE DANIŞ ERDEM

163 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇE NEZİH YALÇIN

164 YOZGAT SARAYKENT İLÇE İDRİS ÖĞEL

165 YOZGAT SORGUN İLÇE MUSTAFA ERKUT EKİNCİ

166 YOZGAT ŞEFAATLİ İLÇE AHMET DEMİREL

167 ZONGULDAK ALAPLI İLÇE ALİ DEMİR

168 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇE HAYDAR ORUÇ

169 ZONGULDAK DEVREK İLÇE AHMET AKDEMİR

170 ZONGULDAK GÖKÇEBEY İLÇE ADEM AYVACIK

171 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇE TELAT ŞEKER

172 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇE FATİH KALDIRIM

173 ZONGULDAK KOZLU İLÇE MURAT GÜLSEVER

174 AKSARAY AĞAÇÖREN İLÇE YAŞAR BEKLEVİÇ

175 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE AHMET SİNGİN

176 AKSARAY GÜZELYURT İLÇE SADULLAH ER

177 AKSARAY SARIYAHŞİ İLÇE İBRAHİM KAZANCI

178 AKSARAY SULTANHANI İLÇE MEHMET ÇAKIR

179 KARAMAN ERMENEK İLÇE EMEL ÖZTÜRK

180 KARAMAN SARIVELİLER İLÇE HAKAN ÇOŞGUNER

181 KIRIKKALE ÇELEBİ İLÇE YILDIRIM ULAŞ

182 BATMAN BEŞİRİ İLÇE HAMİT YILDIZ

183 BATMAN GERCÜŞ İLÇE YAŞAR KESKİN

184 BATMAN HASANKEYF İLÇE EMİNE YEŞİM BİL

185 BATMAN KOZLUK İLÇE SAMİ BİÇER

186 BATMAN SASON İLÇE MUHAMMED FATİH AÇIK

187 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE HAFİZE UCAR

188 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK İLÇE DOĞAN NAS

189 ŞIRNAK İDİL İLÇE MEHMET ALİ DAĞ

190 ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE DOĞAN ÖKTEN

191 ŞIRNAK ULUDERE İLÇE NAZMİ AKYÜREK

192 BARTIN AMASRA İLÇE ASIM SOYDAN

193 BARTIN ULUS İLÇE SEVGİ ÜNAL

194 ARDAHAN ÇILDIR İLÇE OZAN AKTEMUR

195 ARDAHAN DAMAL İLÇE TAMER TAN

196 ARDAHAN HANAK İLÇE TORAMAN HÜRİŞANOĞLU

197 ARDAHAN POSOF İLÇE CEVDET DEMİR

198 IĞDIR ARALIK İLÇE CAFER AKKA

199 YALOVA ÇINARCIK İLÇE HARUN YORULMAZ

200 YALOVA ÇİFTLİKKÖY İLÇE İSA YILMAZ

201 YALOVA TERMAL İLÇE BURAK SEVENGİL

202 KARABÜK EFLANİ İLÇE HÜSNÜ AKIN

203 KARABÜK ESKİPAZAR İLÇE HÜSEYİN DÖNMEZ

204 KARABÜK YENİCE İLÇE ZEKİ ÇAYLI

205 KİLİS ELBEYLİ İLÇE SUAT KEMAL ÖZKAN

206 KİLİS MUSABEYLİ İLÇE İHSAN ÖLMEZ

207 KİLİS POLATELİ İLÇE HAKKI KILIÇ

208 DÜZCE GÖLYAKA İLÇE MURAT ALTINDAL

209 ADIYAMAN MERKEZ KÖMÜR BELDE ABDULLAH ÖZAVCİ

210 ADIYAMAN MERKEZ YAYLAKONAK BELDE ATİLLA AKAN

211 ADIYAMAN BESNİ KESMETEPE BELDE EMİR KILIÇ

212 ADIYAMAN BESNİ KÖSECELİ BELDE AYDIN ORHAN

213 ADIYAMAN BESNİ SUVARLI BELDE HASAN BOZKAYA

214 ADIYAMAN BESNİ ŞAMBAYAT BELDE NECATİ DEMİREL

215 ADIYAMAN ÇELİKHAN PINARBAŞI BELDE BURHAN AYAZ

216 ADIYAMAN GÖLBAŞI BALKAR BELDE MEHMET EMİN ŞEKER

217 ADIYAMAN GÖLBAŞI BELÖREN BELDE ENVER ÇİÇEK

218 ADIYAMAN GÖLBAŞI HARMANLI BELDE SİYAMİ YILDIRIM

219 ADIYAMAN SİNCİK İNLİCE BELDE ABUBEKİR ÜMÜRHAN

220 AFYONKARAHİSAR MERKEZ BEYYAZI BELDE ASIM ALTINTAŞ

221 AFYONKARAHİSAR MERKEZ KOCATEPE BELDE MUSTAFA ÇINGIRAK

222 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÇAYIRBAĞ BELDE ALİ ÇALIŞIR

223 AFYONKARAHİSAR MERKEZ DEĞİRMENAYVALI BELDE EROL BARUTCU

224 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ERKMEN BELDE MUHAMMED BAYRAM

225 AFYONKARAHİSAR MERKEZ GEBECELER BELDE CENGİZ YAŞAR

226 AFYONKARAHİSAR MERKEZ NURİBEY BELDE ABDULLAH ÇAKMAK

227 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SALAR BELDE GAZİ AVŞAR

228 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SUSUZ BELDE İBRAHİM IŞILAK

229 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜMENLİ BELDE BASRİ ÜZÜMÖZÜ

230 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜN BELDE ŞÜKRÜ BACAK

231 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN ÖZBURUN BELDE AHMET ERİKÇİ

232 AFYONKARAHİSAR ÇAY KARAMIKKARACAÖREN BELDE MUHTEREM ALGÜL

233 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR KOCAÖZ BELDE MUSA KAMIŞÇI

234 AFYONKARAHİSARDİNAR HAYDARLI BELDE FERİYAT ATEŞ

235 AFYONKARAHİSARDİNAR TATARLI BELDE BAYRAM KARTAL

236 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ GÖMÜ BELDE RAMAZAN ERYILDIZ

237 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE DÖĞER BELDE MEHMET DEMİREL

238 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE GAZLIGÖL BELDE MUSTAFA GÜNGÖR

239 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR SEYDİLER BELDE HASAN HÜSEYİN TOKDEMİR

240 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AKÖREN BELDE VEYSEL DAYAN

241 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA DÜZAĞAÇ BELDE HÜSEYİN IŞIK

242 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KILIÇARSLAN BELDE HALİL ÇELEBİ

243 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA SERBAN BELDE VEDAT KÖSE

244 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA TINAZTEPE BELDE İSMAİL KARAGÖZ

245 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI YEŞİLÇİFTLİK BELDE ÖZKAN ALKIN

246 AĞRI ELEŞKİRT TAHİR BELDE HALİS DURSUN

247 AĞRI ELEŞKİRT YAYLADÜZÜ BELDE HAKİM TAŞDEMİR

248 AĞRI ELEŞKİRT YÜCEKAPI BELDE OĞUZHAN MURAT

249 AĞRI PATNOS DEDELİ BELDE AHMET IŞIK

250 BAYBURT MERKEZ ARPALI BELDE AYDIN IRMAK

251 BİTLİS MERKEZ YOLALAN BELDE MEMDUH DENİZ

252 BİTLİS ADİLCEVAZ AYDINLAR BELDE TEKİN DURSUN

253 BİTLİS AHLAT OVAKIŞLA BELDE İLHAMİ GÖKBULAK

254 BİTLİS GÜROYMAK GÖLBAŞI BELDE ETEM SOLMAZ

255 BİTLİS GÜROYMAK GÜNKIRI BELDE ÖMER AYLÜÇTARHAN

256 BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI BELDE BURAK GÜLEK

257 BURDUR ÇAVDIR SÖĞÜT BELDE AYHAN YURDASİPER

258 ÇANAKKALE MERKEZ KEPEZ BELDE SERKAN ÖN

259 ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU BELDE GALİP DEMİR

260 ÇANAKKALE EZİNE GEYİKLİ BELDE DOĞAN LABAR

261 ÇANAKKALE GELİBOLU EVREŞE BELDE FATİH ERER

262 ÇANAKKALE LAPSEKİ ÇARDAK BELDE MEHMET UYANIK

263 ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY BELDE ALİYE ERTOPÇU

264 ÇANAKKALE YENİCE KALKIM BELDE ÖZGÜR DEMİRTAŞ

265 ÇANKIRI ATKARACALAR ÇARDAKLI BELDE OSMAN ÇİĞDEM

266 ÇANKIRI ÇERKEŞ SAÇAK BELDE İSA YAZIBAŞI

267 ÇANKIRI ORTA YAYLAKENT BELDE MURAT ÇAVUŞ

268 EDİRNE KEŞAN BEĞENDİK BELDE HÜSEYİN ŞENTÜRK

269 ERZİNCAN MERKEZ ÇAĞLAYAN BELDE SEYİT BATTAL TOSUN

270 ERZİNCAN MERKEZ MOLLAKÖY BELDE HÜSEYİN AYTEKİN

271 ERZİNCAN MERKEZ YAYLABAŞI BELDE MUSTAFA CANPOLAT

272 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ ALTINBAŞAK BELDE ÖMERCAN KARATEPE

273 GİRESUN BULANCAK AYDINDERE BELDE ÖMER AYDOĞDU

274 GİRESUN BULANCAK KOVANLIK BELDE SEFA ARTUL

275 GİRESUN GÖRELE ÇAVUŞLU BELDE ENVER ORKUN ŞEN

276 GÜMÜŞHANE KELKİT DEREDOLU BELDE ÖKKEŞ ALKAN

277 GÜMÜŞHANE KELKİT ÜNLÜPINAR BELDE ŞERİF ÖZER

278 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN ÖZKÜRTÜN BELDE YAKUP TURGUT

279 HAKKARİ MERKEZ DURANKAYA BELDE HAMİT ALTUN

280 ISPARTA KEÇİBORLU SENİR BELDE TAYFUN BORAZANCI

281 ISPARTA SENİRKENT BÜYÜKKABACA BELDE MUSTAFA DURMUŞ

282 ISPARTA YALVAÇ HÜYÜKLÜ BELDE HASAN YILDIZ

283 KARS DİGOR DAĞPINAR BELDE ATALAY TAZEGÜL

284 KIRKLARELİ DEMİRKÖY İĞNEADA BELDE MURAT BABAT

285 KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY BELDE İSMAİL GÖK

286 KÜTAHYA GEDİZ ESKİGEDİZ BELDE MUSTAFA ARSLAN

287 KÜTAHYA SİMAV AKDAĞ BELDE <span style="font-family: Roboto, ​sans-serif !impor

 
30 Aralık 2018 Pazar 19:31 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Türker Ertürk
 
Nihat Genç
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Mustafa Önsel
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Arslan Bulut
 
Çiğdem KOÇ
 
Kazım DEMİR
 
Ahmet Özer
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Mehmet Polat
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Muhammet İKİNCİ
 
Abdulkadir TİRYAKİOĞLU
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Mehmet Erdal Çağdaş
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1462 - Kont Drakula ya da Kazıklı Voyvoda veya Vlad Tepeş adlarıyla da tanınan Eflak Prensi III. Vlad, gece karanlığından yararlanarak Fatih Sultan Mehmed (II. Mehmed)'e başarısız bir suikast teşebbüsünde bulunduktan sonra kaçtı.
1631 - Mümtaz Mahal doğum yaparken vefat etti. Eşi Hint-Türk-Moğol Babür İmparatoru Şah-ı Cihan, ertesi yıl başlattığı anıt mezar Tac Mahal'i 20 yıl içinde tamamlattı.
1885 - Özgürlük Heykeli New York limanına ulaştı.
1921 - Sivas, Erzincan ve Tunceli yöresinde 3,5 ay süren Koçgiri İsyanı Türk ordusu tarafından bastırıldı.
1924 - Helsinki'de oynanan Finlandiya-Türkiye milli futbol maçı Türkiye'nin 4-2 galibiyetiyle sonuçlandı.
1926 - Kadıköy Su Şirketi devletleştirildi.
1944 - İzlanda, Danimarka'dan ayrıldı ve cumhuriyet ilan etti.
1946 - Türkiye İşçi ve Çiftçi Partisi İstanbul'da kuruldu.
1967 - Çin Halk Cumhuriyeti ilk hidrojen bombasını test etti.
334 - İmparator Konstantin dul ve yetimler için himaye yasası çıkardı.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
34
20
9
5
69
2
Başakşehir
34
19
10
5
67
3
Beşiktaş
34
19
8
7
65
4
Trabzonspor
34
18
9
7
63
5
Malatyaspor
34
13
8
13
47
6
Fenerbahçe
34
11
13
10
46
7
Antalyaspor
34
13
6
15
45
8
Konyaspor
34
9
17
8
44
9
Alanyaspor
34
12
8
14
44
10
Çaykur Rizespor
34
9
14
11
41
11
Sivasspor
34
10
11
13
41
12
Kayserispor
34
10
11
13
41
13
Ankaragücü
34
11
7
16
40
14
Kasımpaşa
34
11
6
17
39
15
Göztepe
34
11
5
18
38
16
Bursaspor
34
7
16
11
37
17
Erzurum BB
34
8
11
15
35
18
Akhisar Bld.Spor
34
6
9
19
27
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
13.06.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu141820384150
 
On Numara
10.06.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu02041416171920243032333743454752576162656677
 
Sayısal Loto
15.06.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu010325294043
 
Şans Topu
12.06.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu101624253303
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:20
  • Güneş04:41
  • Öğlen12:33
  • İkindi16:34
  • Akşam20:04
  • Yatsı22:05
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık