Trabzon'a kim ihanet etti?

Ana Sayfa » Siyaset » İşte AKP'nin 1 Kasım seçimleri milletvekili adayları

İşte AKP'nin 1 Kasım seçimleri milletvekili adayları

AKP milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edildi. AK Parti'de 7 Haziran seçimleri listesinden 312 milletvekili yeniden aday gösterildi.

 
18 Eylül 2015 Cuma 16:55 
Yorum YapYazdır
 
 
İşte AKP'nin 1 Kasım seçimleri milletvekili adayları

 

İşte isimleri açıklanan ilk adaylar:

Ahmet Davutoğlu - Konya
Ali Babacan - Ankara 1. bölge
Yalçın Akdoğan - Ankara
Tuğrul Türkeş - Ankara 2. bölge
Faruk Çelik - Şanlıurfa 1. bölge 1. sıra adayı
Ömer ÇeliK - Adana
Binali Yıldırım - İzmir
Mehmet Şimşek - Gaziantep
Taha Özhan - Malatya
İsmail Kahraman - İstanbul
Beşir Atalay - Van,
Efkan Ala - Bursa,
Recep Akdağ - Erzurum,
Mehdi Eker - İstanbul

 

AKP  milletvekili adayları listesi   ADANA 1 Ömer ÇELİK ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ ADANA 6 TAMER DAĞLI ADANA 7 MEHMET SAĞLAM ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ ADANA 9 MÜBERRA KARA ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM AĞRI 1 CESİM GÖKÇE AĞRI 2 İSMAİL OĞUR AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI AMASYA 2 HALUK İPEK AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR ANKARA ?1 1ALİ BABACAN ANKARA ?1 2 YALÇIN AKDOĞAN ANKARA ?1 3 AHMET GÜNDOĞDU ANKARA ?1 4ALİ İHSAN ARSLAN ANKARA ?1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU ANKARA ?1 6 MURAT ALPARSLAN ANKARA ?1 7 ERTAN AYDIN ANKARA ?1 8 FATİH ŞAHİN ANKARA ?1 9 TÜLAY SELAMOĞLU ANKARA ?1 10 BARIŞ AYDIN ANKARA ?1 11 ERCAN KINACI ANKARA ?1 12 FAHRİ USTA ANKARA ?1 13 DEVLET ŞANKAZAN ANKARA ?1 14 MEHTAP TORUNTAY ANKARA ?1 15 HÜSEYİN ULUSAL ANKARA ?1 16 HAYRİ ÇAĞIR ANKARA ?1 17 EMİRE BALKAN ANKARA ?1 18 MEHMET ALİ CANLI ANKARA?2 1 CEMİL çiçek ANKARA?2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ ANKARA?2 3 EMRULLAH İŞLER ANKARA?2 4 AHMET İYİMAYA ANKARA?2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM ANKARA?2 6 VEDAT BİLGİN 1/10 ANKARA?2 7 AYDIN ÜNAL ANKARA?2 8 NEVZAT CEYLAN ANKARA?2 9 AYHAN YILMAZ ANKARA?2 10 MAHMUT SAMİ MALLI ANKARA?2 11 AHMET BABA ANKARA?2 12 MURAT YILDIRIM ANKARA?2 13 NESLİHAN CENK ANKARA?2 14 MEHMET AKİF KALAYCI ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN ANTALYA 7 ATAY USLU ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU ANTALYA 12 İZZET YILMAZ ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN AYDIN 1 MEHMET ERDEM AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ AYDIN 4 ERSİN ESENLİK AYDIN 5 METİN YAVUZ AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI BALIKESİR 2 SEMA KIRCI BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER BİTLİS 3 AHMET ÇELİK BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ BOLU 3 FATİH METİN BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK BURDUR 2 REŞAT PETEK BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU BURSA 2 EFKAN ALA BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10 BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN BURSA 6 İSMAİL AYDIN BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU BURSA 9 BENNUR KARABURUN BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN BURSA 11 OSMAN MESTEN BURSA 12 MUSTAFA ESGİN BURSA 13 AHMET KILIÇ BURSA 14 CENNET CANKILIÇ BURSA 15 HARUN AKIN BURSA 16 BÜLENT BÜKE BURSA 17 MURAT ÇAKIR BURSA 18 DİNÇER AKYEL ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ ÇORUM 1 SALİM USLU ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT ÇORUM 4 BEKİR HORUZ DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE DİYARBAKIR 1 MEHMET galip ensarioğlu DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN EDİRNE 1 RAFET SEZEN EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK ELAZIĞ 2 METİN BULUT ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM ERZURUM 1 Recep Akdağ ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10 ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL GAZİANTEP 3 AHMET UZER GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK GİRESUN 4 ADEM TATLI GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ HAKKARİ 1 AHMET BUDAK HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL HATAY 2 ORHAN KARASAYAR HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU HATAY 9 CANAN KAHRAMAN HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ISPARTA 2 SAİT YÜCE ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN MERSİN 4 HACI ÖZKAN MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ MERSİN 7 HALİT ÇORTUL MERSİN 8 TANER BOZ MERSİN 9 NAFİZ DENİZ MERSİN 10 KORAL PARÇA MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN İSTANBUL?1 1İSMAİL KAHRAMAN İSTANBUL?1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10 İSTANBUL?1 3MİHRİMAH BELMA SATIR İSTANBUL?1 4 EROL KAYA İSTANBUL?1 5 AHMET BERAT ÇONKAR İSTANBUL?1 6 BERAT ALBAYRAK İSTANBUL?1 7İSMET UÇMA İSTANBUL?1 8 METİN KÜLÜNK İSTANBUL?1 9 RAVZA KAVAKCI KAN İSTANBUL?1 10 AZMİ EKİNCİ İSTANBUL?1 11 OSMAN BOYRAZ İSTANBUL?1 12 HASAN TURAN İSTANBUL?1 13 HASAN SERT İSTANBUL?1 14 MEHMET ALİ PULCU İSTANBUL?1 15 HURŞİT YILDIRIM İSTANBUL?1 16 HULUSİ ŞENTÜRK İSTANBUL?1 17 ORHAN BİRDAL İSTANBUL?1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ İSTANBUL?1 19 HAKKI ŞANLI İSTANBUL?1 20 ERDAL YILMAZ İSTANBUL?1 21 AYŞE KARTAL İSTANBUL?1 22 MUSTAFA DEMİRAL İSTANBUL?1 23 MUSTAFA ÖZMEN İSTANBUL?1 24 HACER AKTÜRK İSTANBUL?1 25 ALİM ERDEMİR İSTANBUL?1 26 COŞKUN KOÇ İSTANBUL?1 27 HASAN EKMEN İSTANBUL?1 28 AYSER SOY İSTANBUL?1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU İSTANBUL?1 30 MEHMET HÜSREV İSTANBUL?1 31 RAMAZAN BULUM İSTANBUL?2 1 HAYATİ YAZICI İSTANBUL?2 2 VOLKAN BOZKIR İSTANBUL?2 3 BURHAN KUZU İSTANBUL?2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI İSTANBUL?2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA İSTANBUL?2 6 EKREM ERDEM İSTANBUL?2 7AZİZ BABUŞCU İSTANBUL?2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA İSTANBUL?2 9ŞİRİN ÜNAL İSTANBUL?2 10 FATMA BENLİ İSTANBUL?2 11 HÜSEYİN BÜRGE İSTANBUL?2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ İSTANBUL?2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI İSTANBUL?2 14 MARKAR ESEYAN İSTANBUL?2 15 OKTAY SARAL İSTANBUL?2 16 CEMAL VanLIOĞLU İSTANBUL?2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK İSTANBUL?2 18 PERİHAN TOĞAY İSTANBUL?2 19 EROL ADAYILMAZ İSTANBUL?2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ İSTANBUL?2 21 GÜLVER ERDEM İSTANBUL?2 22 MEHMET AKİF KÖSE İSTANBUL?2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR İSTANBUL?2 24 BUĞRA BABUR İSTANBUL?2 25 MAHMUT BAYAT İSTANBUL?2 26 EMRE ETE İSTANBUL?3 1 MEHMET Mehdi Eker 5/10 İSTANBUL?3 2 MUSTAFA ŞENTOP İSTANBUL?3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT İSTANBUL?3 4 SERAP YAŞAR İSTANBUL?3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK İSTANBUL?3 6 MEHMET MUŞ İSTANBUL?3 7 NUREDDİN NEBATİ İSTANBUL?3 8 MEHMET METİNER İSTANBUL?3 9 HARUN KARACA İSTANBUL?3 10 TÜLAY KAYNARCA İSTANBUL?3 11 MUSTAFA YENEROĞLU İSTANBUL?3 12 ERKAN KANDEMİR İSTANBUL?3 13 HALİS DALKILIÇ İSTANBUL?3 14 MÜRTEZA ZENGİN İSTANBUL?3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU İSTANBUL?3 16 ABDULLAH BAŞCI İSTANBUL?3 17 YUNUS ERGÜNE İSTANBUL?3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE İSTANBUL?3 19 AHMET AYDIN İSTANBUL?3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK İSTANBUL?3 21 ABDULLAH SADIKSOY İSTANBUL?3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL İSTANBUL?3 23 RESUL KURT İSTANBUL?3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT İSTANBUL?3 25 ZEKİYE ÇAPAN İSTANBUL?3 26 MURAT ÇELİK İSTANBUL?3 27 MEMET EMİN ERTEKİN İSTANBUL?3 28 HASENE ÇAPAR İSTANBUL?3 29 HAŞİM TAŞKIRAN İSTANBUL?3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU İSTANBUL?3 31 HÜSEYİN KOYUNCU İZMİR?1 1BİNALİ YILDIRIM İZMİR?1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA İZMİR?1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK İZMİR?1 4 NECİP KALKAN İZMİR?1 5 CEMAL BEKLE İZMİR?1 6AYŞE ENGÜR İZMİR?1 7 FEVZİ BAYRAM İZMİR?1 8 MAKSUT KARAOSMAN İZMİR?1 9 MEHMET İLKBAHAR İZMİR?1 10 GÜRBÜZ AKBULUT İZMİR?1 11 ZERRİN KARA İZMİR?1 12 AHMET EROĞLU İZMİR?1 13 ENES UZUNLAR İZMİR?2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR İZMİR?2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN İZMİR?2 3 HAMZA DAĞ İZMİR?2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ İZMİR?2 5 NESRİN ULEMA İZMİR?2 6 TANSU KAYA İZMİR?2 7BİLAL KIRKPINAR İZMİR?2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ İZMİR?2 9 MELTEM ERGİN İZMİR?2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN İZMİR?2 11 EMİN SEFA KAYACAN İZMİR?2 12 HALE YILDIZ İZMİR?2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10 KARS 1 AHMET ARSLAN KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY KARS 3 SUAT ÖGEL KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ KASTAMONU 2 METİN ÇELİK KASTAMONU 3 MURAT DEMİR KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ KAYSERİ 2 TANER YILDIZ KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY KOCAELİ 11 ŞENER İNCE KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN KONYA 4 AHMET SORGUN KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI KONYA 10 HALİL ETYEMEZ KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR KONYA 12 ÖMER ÜNAL KONYA 13 MUSTAFA EFE KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL KÜTAHYA 4 AHMET TAN MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK MALATYA 2 TAHA ÖZHAN MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ MALATYA 6 UFUK ÖNALAN MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10 MANİSA 2 RECAİ BERBER MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR MANİSA 4 MURAT BAYBATUR MANİSA 5 İSMAİL BİLEN MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU MANİSA 8 OZAN ERDEM MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK MARDİN 4 ABDULLAH ERİN MARDİN 5 VEYSİ KAYA MARDİN 6 AHMET KAYA MUĞLA 1 HASAN ÖZYER MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI MUĞLA 5 MEHMET TİRE MUĞLA 6 İSMAİL MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK MUŞ 2 ABDULSELAM ER MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ ORDU 2 OKTAY ÇANAK ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU ORDU 4 ERGÜN TAŞCI ORDU 5 MEHMET KARA RİZE 1 HASAN KARAL RİZE 2 HİKMET AYAR RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10 SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL SAMSUN 9 ADEM TUNCER SİİRT 1 YASİN AKTAY SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK SİVAS 1 İSMET YILMAZ SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN SİVAS 3 SELİM DURSUN SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR TOKAT 2 ZEYİD ASLAN TOKAT 3 CELİL GÖÇER TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU TRABZON 2 MUHAMMET BALTA TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR TRABZON 5 SALİH CORA TRABZON 6 ERGİN AYDIN TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK ŞANLIURFA 1 Faruk Çelik ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN UŞAK 1 MEHMET ALTAY UŞAK 2 ALİM TUNÇ UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN VAN 1 BEŞİR ATALAY VAN 2 BURHAN KAYATÜRK VAN 3 VAHDETTİN İNCE VAN 4 FATİH ÇİFTCİ VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10 VAN 8 FERMAN YILDIRIM YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL YOZGAT 4 YUSUF BAŞER ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ BAYBURT 1 NACİ AĞBAL BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU KARAMAN 1 RECEP KONUK KARAMAN 2 RECEP ŞEKER KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ BARTIN 2 AHMET BENSİZ ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR IĞDIR 1 NURETTİN ARAS IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL YALOVA 2 İLKER KARBUZ KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL KİLİS 1REŞİT POLAT KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR
 
18 Eylül 2015 Cuma 16:55 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Nihat Genç
 
Türker Ertürk
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Mehmet Polat
 
Mustafa Önsel
 
Kazım DEMİR
 
Attila Aşut
 
Arslan Bulut
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1889 - İlk otomatik plâkçalar (jukebox) San Francisco'da bir salonda hizmete girdi.
1925 - Şura-yı Devlet (Danıştay) kanunu kabul edildi.
1928 - İnhisarlar İdaresi (Tekel) rakı imalatına başladı.
1935 - İstanbul-Haliç Şirketi'nin faaliyetine son verildi; vapur hizmetlerini İstanbul Belediyesi üstlendi.
1936 - İstanbul'da tramvay ücretlerine on paralık zam yapılması üzerine, Hüseyin Cahit Yalçın, İstanbul valisi Muhittin Üstündağ'ı mahkemeye verdi.
1936 - Henry R. Luce tarafından yayımlanan Life dergisinin ilk sayısı çıktı.
1938 - Adolf Hitler 5.000 markın üzerinde malı olan yahudilere yüzde 20 oranında vergi koydu.
1942 - Casablanca filminin ilk gösterimi, New York'ta yapıldı.
1946 - Fransız Donanması Vietnam'ın Hai Phong kentini topa tuttu, 6,000 sivil öldü.
1947 - İstanbul İnönü Stadı açıldı. Statta ilk golü Süleyman Seba attı.
1954 - Bedii Faik Dünya gazetesinde, devlet bakanı Mükerrem Sarol'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklandı.
1963 - BBC Televizyonu, dünyanın en uzun süre yayınlanan bilimkurgu televizyon dizisi olan Doctor Who'nun ilk bölümünü yayına verdi.
1964 - Başbakan İsmet İnönü başkanlığında toplanan Milli Güvenlik Kurulu, Türkiye karasularının 6 milden 12 mile çıkarılmasını kararlaştırdı.
1968 - Aroma Meyve Suyu fabrikası Bursa'da hizmete açıldı.
1970 - Türkiye'nin Ortak Pazar'a üyeliği için 22 yıllık geçiş dönemi öngören Katma Protokol, Brüksel'de imzalandı.
1971 - Çin Halk Cumhuriyeti temsilcileri, BM ve BM Güvenlik Konseyi toplantılarına ilk defa katıldılar.
1980 - Güney İtalya'da deprem: yaklaşık 4,800 kişi öldü.
1985 - DSP genel başkanlığına Rahşan Ecevit seçildi.
1985 - Atina'dan Kahire'ye gitmek üzere havalanan Mısır havayollarına ait bir yolcu uçağı silahlı kişilerce kaçırılarak Malta'ya indi. Mısırlı komandoların kurtarma girişiminde 60 kişi öldü.
1990 - Tansu Çiller, DYP'den siyasete atıldı.
1996 - Bergama'da siyanürle altın üretimine karşı çıkan köylüler büyük bir gösteri yaptı.
1996 - Etiyopya havayollarına ait bir yolcu uçağı kaçırıldı. Yakıtı biten uçak Hint Okyanusuna düştü: 123 kişi öldü.
2003 - Gürcistan devlet başkanı Eduard Şevardnadze kitlesel protestoların artması üzerine istifa etti.
2003 - Çin'de yapılan Dünya Liseler arası Futbol Şampiyonası'nda Trabzon Lisesi, ev sahibi ülke temsilcisini 1-0 yenerek ilk kez şampiyon oldu.
 
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
12
8
2
2
26
2
Başakşehir
12
8
2
2
26
3
Beşiktaş
12
6
4
2
22
4
Kayserispor
12
6
4
2
22
5
Fenerbahçe
12
5
5
2
20
6
Sivasspor
12
6
1
5
19
7
Bursaspor
12
5
3
4
18
8
Göztepe
12
5
3
4
18
9
Akhisarspor
12
5
3
4
18
10
Aytemiz Alanyaspor
12
5
2
5
17
11
Trabzonspor
12
4
4
4
16
12
Kasımpaşa
12
4
3
5
15
13
Malatyaspor
12
4
2
6
14
14
Antalyaspor
12
3
4
5
13
15
Konyaspor
12
3
2
7
11
16
Osmanlıspor
12
2
2
8
8
17
Karabükspor
12
2
2
8
8
18
Gençlerbirliği
12
2
2
8
8
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
16.11.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu121424303145
 
On Numara
20.11.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu04060910212223242528334041424556676872737577
 
Sayısal Loto
18.11.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu011113182649
 
Şans Topu
22.11.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu131522243109
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:25
  • Güneş07:11
  • Öğlen12:19
  • İkindi14:49
  • Akşam17:05
  • Yatsı18:39
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık