Seçmen adresini sorgulamak için TIKLA

Ana Sayfa » Siyaset » DSP'nin milletvekili adayları

DSP'nin milletvekili adayları

Demokratik Sol Parti (DSP) 7 Haziran'da yapılacak genel seçimde milletvekili listesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim etti. İşte DSP'nin milletvekili aday listesi...

 
8 Nisan 2015 Çarşamba 07:59 
Yorum YapYazdır
 
 
DSP'nin milletvekili adayları

DSP'nin 85 seçim çevresinde 550 milletvekili aday listesi şöyle;

Adana
1 Ercan Akarpınar Tüccar
2 Hakan Buldu Serbest
3 Birsen Bölükbaşı Ev Hanımı
4 Remzi Zeren Emekli
5 Ali Şardaşlar Serbest
6 Hüdaverdi Gökçe Mobilyacı
7 Süleyman Yurdacan Tekstil
8 Seyla Uydan Serbest
9 Mustafa Hazar Emekli
10 Tülay Aksu Ev Hanımı
11 Talat Çavuş Serbest
12 Ehter Suiçmez Serbest
13 Cumali Baran Teknisyen
14 Mustafa Yılmaz Serbest
Adıyaman
1 Zeki Boyraz Serbest
2 Üzeyir Yılmaz Esnaf
3 İbrahim Durmaz Esnaf
4 Ümit Karabulut Site Görevlisi
5 Bülent Sarmak Emekli
Afyon
1 Şerafettin Erdinç Özdil Mali Müşavir
2 Murat Karanfil İşçi
3 Taner Kutlu Mimar
4 Mahmut Bayram Ziraat Teknikeri
5 Erhan Demir Serbest
Ağrı
1 Ercan Aksoy Aksoy Serbest
2 Metin Batmaz Batmaz Serbest
3 Hasan Özmen Özmen Muhasebeci
4 Hakan Demir Demir Emekli
Amasya
1 Hüseyin Yaylıcıoğlu Serbest
2 Ahmet Hidayet Bektaş Mali Müşavir
3 Seyit Ali Atılgan Gazeteci
Ankara 1
1 Hasan Erçelebi Öğretim Üyesi
2 Mehmet Necati Utkan Büyükelçi
3 Hasan Uğurtürk Tekniker
4 İbrahim Halil Yumuşak Yeminli Mali Müşavir
5 Dilek Dengizek Ersanal Yönetici
6 Narin Ertekin Ev Hanımı
7 Mübehher Özbek Emekli
8 Çetin Ayberkin İnşaat Mühendisi
9 Zehra Sema Okutan Ev Hanımı
10 Namık Kaya Teknisyen
11 Eren Kılıç Esnaf
12 Zefer Gürleyen Yönetici
13 Tülay Kandemir Muhasebeci
14 Yasemin Atay Öğretmen
15 İsmail Dayı Serbest
16 İsmet Sarıkaya Emekli
17 Hasan Kaya Astsubay
18 Mehmet Salman Sigortacı
Ankara 2
1 Müzeyyen Okur Öğretmen
2 Hikmet Aydemir Muhasebeci
3 Mustafa Naci Sarıbaş Büyükelçi
4 Günay Alçığır Veteriner
5 Nursel Kızılırmak Yönetici
6 Mustafa Ağar Mali Müşavir
7 Sezai Demirkaya Makina Mühendisi
8 Ali İnce Mali Müşavir
9 Hacı Kemal Koçer Mali Müşavir
10 Gökhan Çoşkun Turizm
11 Emin Demir Kimya Mühendisi
12 Fatma Jülide Sevüktekin Balerin
13 Mehmet Önder Öğretmen
14 Yüksel Cebe Emekli
Antalya
1 Metin Oktay Emekli
2 Ahmet Çakmak İşletmeci
3 Gültekin Zorlu İnşaat Mühendisi
4 Demet Daşik Turizmci
5 Bülent Ecevit Aydın Şöför
6 Zeynep Çakal İşletmeci
7 Kadir Yamaç Defterdar
8 Sabiha Yılmaz Ev Hanımı
9 Tarık Doğan Tekniker
10 Bünyamin Söylemez İnşaatçı
11 Metin Özyurt Ticaret
12 Ekrem Bozkurt Bilgi-işlem
13 Ekrem Oğul Bilgisayarcı
14 Erdoğan Er Serbest
Artvin
1 Nihat Usta İnşaatçı
2 Mete Kara İşçi
Aydın
1 İsmail Çeliker Bankacı
2 Can Karabulut Gazeteci
3 Sevinç Arıkan Ev Hanımı
4 Nail Kule Avukat
5 Kemal Bostancı Mimar
6 Bülent Cünlü Serbest
7 Makbule Topcu Ev Hanımı
Balıkesir
1 Önder İrice İrice Emekli
2 Yunus Emre Ergamalı Tv Programcısı
3 Ali Menü Öğretmen
4 Şule Temel Ev Hanımı
5 Mustafa Kemal Binici Serbest
6 Ali Akbaba İşçi
7 Hasan Atmaca Turizm
8 Okan Ünalır Ahçı
Bilecik
1 Yakup Kalmuk Esnaf
2 Güldane Abay Ev Hanımı
Bingöl
1 Abdulkerim Özdemir Emekli
2 Ümit Ayhan Ziraat Yüksek Mühendisi
3 Hüseyin Kadıoğlu Emekli Öğretmen
Bitlis 1 Ali Güneş Öğretmen
2 Orhan Erten Çilingir
3 Devrim Sarı Emekli
Bolu
1 Nurhan Başoğlu İş Adamı
2 Didem Günaydın Ev Hanımı
3 Sercan Günarslan Emlak Müşaviri
Burdur
1 Teoman Toyman Veteriner
2 Alaettin Kaya İşçi
3 Tarık Koç Emekli Öğretmen
Bursa
1 Hüseyin Kul Sanayici
2 Ahmet Murat Özbilge Ekonomist
3 Nuri Uzel Smmm
4 Hilmi Küçük Orman Mühendisi
5 Necmettin Şengül İş Ve Yerel Yönetim Uzmanı
6 Gülderen Özdemir Emlakçı
7 Fatih Dündar Gürel Doktor
8 Ahmet Olcay Akıncı Büro Yöneticisi
9 Ramazan Halaç Emekli
10 Nilay Aslan İnsan Kaynakları Uzmanı
11 Mefail Por Teknisyen
12 Cevdet Sünger Emekli
13 Uğur Bilir Serbest
14 Cevat Erkul Hayvancılık
15 Melahat Üner Mali Müşavir
16 Murat Sağduyu İnşaat Mühendisi
17 Metin Avcular Çiftçi
18 Muhsin Usanmaz Emekli
Çankkale
1 Ufuk Cankaya Genel Müdür
2 Gürler Çetin Esnaf
3 Aydeniz Taşova Serbest
4 Ali Aydemir İşçi
Çankırı
1 İhsan Kartal Esnaf
2 Sevgi Çelik Serbest
Çorum
1 Yusuf Damar Smmm
2 Ejder Onursal İşletmeci
3 Muazzez Güvenbaş Esnaf
4 Necati Şeyhoğlu Tekniker
Denizli
1 Sevgi Kıyak Hemşire
2 Volkan Çobanoğlu Bankacı
3 Abdülbaki Yıldız Esnaf
4 Hatice Karakaya İş Kadını
5 Meral Er Smmm
6 Fethi İlhan Esnaf
7 Atnan Çiloğlu Esnaf
Diyarbakır
1 Ali Artun İş Adamı
2 Abdulvahap Aykaç İş Adamı
3 Yahya Adik İş Adamı
4 Sevgi Savan Serbest
5 Mustafa Özay Tekniker
6 Ali Yusuf Eraslan Özel Güvenlik
7 Mehmet Eroğlu Esnaf
8 Turhan Yıldırım Ticaret
9 Selim Türkoğlu Serbest
10 Kadriye Buldu Müdür
11 Hüseyin Taşkın Esnaf
Edirne
1 Hüseyin Dertop Dertop Mali Müşavir
2 Remzi Işıktan Işıktan Emekli Öğretmen
3 Serdar Hakver Hakver Seyis
Elazığ
1 Murat Altay Üretici
2 Ayhan Özüsağlam Emekli
3 Mehmet Gürbüz Gazeteci
4 Ufuk Bağan Gazeteci
Erzincan
1 Mehtap Sadi Yönetici Asistanı
2 Zilfikar Karataş Mali Müşavir
Erzurum
1 Ramazan Solmaz Emekli
2 Yavuz Ertürk Gazeteci
3 Nihat Yükselen Muhasebeci
4 İbrahim Sevim Serbest
5 Murat Güney Çiftçi
6 Mehmet Işık Müteahhit
Eskişehir
1 Dilara Tambova Serbest
2 Murat Özgül Bankacı
3 Ragıp Cengiz Smmm
4 Ertuğrul Cantürk Emekli
5 Kadriye Yurdakul İşçi
6 Necdet Yılmaz Ziraat Teknikeri
Gaziantep
1 Ercan Şahan Smmm
2 Hasan Kahraman Sigortacı
3 Remzi Büyüknacar Emekli
4 Mustafa İncearık Elektrikçi
5 Erdal Kılınç Jeoloji Mühendisi
6 Ali Tezosanır Tekniker
7 Cevdet Oğuz Teknisyen
8 Mehmet Metin Balta Emekli
9 Ümit Korkutan Serbest
10 Hüseyin Mert Taşkın İşletmeci
11 Ramazan Kılıç Serbest
12 Köksal Gök Emekli Öğretmen
Giresun
1 İbrahim Serdar Oral İşadamı
2 Hüseyin Saygılı Emlakçı
3 Ramazan Çatal Sebest
4 Orhan Patan Esnaf
Gümüşhane
1 Ayhan Dursun İşçi
2 Soner Alpat İşçi
Hakkari
1 Turgut Altınok Emekli
2 Şükrü Çetin Öğretmen
3 Barış Kapdan Serbest
Hatay
1 Salahattin Ceylan Ticaret
2 Sebahat Çelik Gazeteci
3 Ali Bıkmaz Muhasebeci
4 Selami Gördebil Çiftçi
5 Leyla Can Haklı Ev Hanımı
6 Nuran Karakuş Ev Hanımı
7 Mustafa Kemal Tekin İktisatçı
8 Sibel Küçükkapdan Yönetici
9 Şerife Akkurt Çiftçi
10 Semaye Demir Ev Hanımı
Isparta
1 Mustafa Nihat Önal Öğretmen
2 Bayram İstanbul Esnaf
3 Ali Rıza Yılmaz Emekli
4 Osman Alper Kızıltuğ Serbest
İçel
1 Emrah Küçükkapdan Bilişim
2 Levent Dakika Smmm
3 Turgut Özdemir Esnaf
4 Ayten Ş Şahin Kamu Yönetimi Uzmanı
5 Nazan Aktolun Ev Hanımı
6 Muhittin Oktar Emekli
7 Durmuş Ali Ak Çiftçi
8 Hüsnü Okan Özlü Satış Danışmanı
9 Mukaddes Demir Ev Hanımı
10 Arif Çokkuykulu Mekanik Ustası
11 Nurhan Dalyan Ev Hanımı
İstanbul 1
1 Masum Türker Yeminli Mali Müşavir
2 Ayşe Jale Ağırbaş Antropolog
3 Mustafa Aslan Ticaret
4 Bayram İğdeli Mali Müşavir
5 Orhan Yeşilyurt Emekli
6 Cengiz Sepkin Doktor
7 Hüseyin Ekici Smmm
8 Meryem Tekin Ev Hanımı
9 Mustafa Ketenci Müteahhit
10 Nesim Pakır Akademisyen
11 Ayşenur Altan Öğretmen
12 Ata Can Bektaş Avukat
13 Aylin Açar Serbest
14 Orhan Işınay İşletmeci
15 Murtaza Sasa Satış Sorumlusu
16 Cevat Antepli Orman Yüksek Mühendisi
17 Mehmet Yanç Öğretmen
18 Öznur Takuş İşletmeci
19 Ahmet Alver Bilgisayar Programcısı
20 Uğur Büyük Lojistik
21 Meryem Küçükkaya Muhasebeci
22 Perihan Urşan Mali Müşavir
23 Selami Özsoy Emekli
24 İbrahim Uysal Emekli
25 Yasemin Karakaya Sekreter
26 Ali Can Tüccar
27 Ahmet Güzel Emekli
28 Naim Er Teknisyen
29 Hasan Pehlivan Emekli
30 Hayrullah İzler Serbest
31 İbrahim Macunlar Serbest
İstanbul 2
1 Mehmet Önder Aksakal İnşaat Mühendisi
2 Erdoğan Sincer Emekli
3 Nesrin Altın Smmm
4 Zafer Güler Yönetici
5 Mahir Yıldırım Avukat
6 Kamil Sefa Aykaç Gayrımenkul Danışmanı
7 Şükrü Yılmaz Smmm
8 İbrahim Bayraktar Emekli
9 Erdoğan Tülümenler Sanayici
10 Erdem Çağlar Avukat
11 Bekir Yekta Şenol Serbest
12 Erdem Dereli İşletmeci
13 Recep Şaşmaz Emekli Öğretmen
14 Fatma Solakoğlu Fizikçi
15 Hüsnü Bediroğlu Gazeteci
16 Suat Bahçekapılı Öğretmen
17 Faik Kaya Serbest
18 Süleyman Sargın Emekli
19 Reyhani Orhan Serbest
20 Zeynep Başoğlu Seyitoğlu Hukukçu
21 Hayri Suçsoran Smmm
22 Sibel Uludağ Sekreter
23 Şıma Zigal Emekli
24 Necip Sancar Emekli
25 Günay Gül Teknisyen
26 İpek Süt Tasarımcı
İstanbul 3
1 Muammer Aydın Avukat
2 Hüseyin Mert İşletme Mühendisi
3 Mehmet Sinan Aşkın Ekonomist
4 Çiğdem Mercan Eğitimci
5 İsa Şahin Öğretmen
6 Mevlüt Yalçın Makina Mühendisi
7 Nuri Altın Emekli
8 Naim İme Avukat
9 Ersan Yılmaz Mali Müşavir
10 Kenan Aykut Yavuz Reklamcı
11 Zafer Kapdan Serbest
12 Mehmet Fatih Büyükyurt Avukat
13 Cemil Bilgiç Tekstilci
14 Cem Ataş Avukat
15 Sadeli Dinç Finans Danışmanı
16 Oğuz Güralp İşletmeci
17 Zeki Özkan Mali Müşavir
18 Hasan Murat Sarıçoğlu Hukuk Asistanı
19 Ayhan Taşkın Müteahhit
20 Benek Başaran Ev Hanımı
21 Esat Alper Hatipoğlu Bankacı
22 Arifa Yıldız Ev Hanımı
23 Sevim Yılmaz Optisyen
24 Hüseyin Esertaş Emekli
25 Melahat Oğraş Ev Hanımı
26 İsmet Delibalta Emekli
27 Ekrem Aydoğan Emlakçı
28 Taner Bingöl Serbest
29 Tekin Tül Güvenlik
30 Ömer Ceylan Şöför
31 İbrahim Baranzi Serbest
İzmir 1
1 Onur İste Avukat
2 Mustafa Seviş Emekli
3 Berkant Yılgör Sanayici
4 Hüseyin Kireç Veteriner
5 Güngör Demirkaya Terzi
6 Mümtaz Şamil Önal Sanayici
7 Savaş Memiş Serbest
8 Fevzi Deniz Esnaf
9 Mustafa Erbay Esnaf
10 Avni Ölçeroğlu Emekli
11 Hasan Aykan Çetin Emekli
12 Onay Ali Onmuş Su Ürünleri Mühendisi
13 Erdoğan Ezgi Gazeteci
İzmir 2
1 Selçuk Karakülçe Veteriner
2 Özer İşçi İş Adamı
3 Abdulaziz Şimdi Emekli
4 Melek Çağırtekin Ev Hanımı
5 İdris Ağaoğlu Emekli
6 Süleyman Şencan Esnaf
7 Yunus Emre Özgün Serbest
8 Hülya Gülay Halkla İlişkiler
9 Mehmet Emircan Serbest
10 Şahin Oğuz Serbest
11 İsmail Uyar Emekli
12 Ahmet Özeri Esnaf
13 Recep Özdilek Serbest
Kars
1 Gazanfer Şeyhan Smmm
2 Muhammer Kılıç Kalite Güvence Uzmanı
3 Mehmet Kırıcı Serbest
Kastamonu 1 Erol Çorbacı Çiftçi
2 Şenol Çeli İşçi
3 Bekir Yıldız İşçi
Kayseri
1 Çetin Uçar Yönetici
2 Celil Yol İşçi
3 Hüseyin Bayram Öğretmen
4 Vasfi Gürel Emekli Memur
5 Zeki Arasan Ticaret
6 Erol Uyanık Çiftçi
7 Fatma Altınok Kamu Yönetimi Uzmanı
8 İlkay Buldu Serbest
9 Sevgi Ceyran Ev Hanımı
Kırklareli
1 Güray Topaç Ticaret
2 Mehmet Altınay Teknisyen
3 Orhan Altın İnşaat Mühendisi
Kırşehir
1 Abbas Deniz Ziraat Mühendisi
2 Cengiz Ulusoy Makina Mühendisi
Kocaeli
1 Meral Uçarı Sosyolog
2 Selman Gürpınar Avukat
3 Kadir Uğur Yılmaz Serbest
4 Yügeday Çağlı Bakan Smmm
5 Çiğdem Akıncıbaşı Pazarlama
6 Murat Zorlu Sönmez Gümrük Komisyoncusu
7 Recep Keskin Emekli
8 Meral Oral Ev Hanımı
9 İbrahim Ekşi Emekli
10 Ender Özkan Gümrük Müşaviri
11 Nuri Özkara Tekniker
Konya
1 Veli Karademir Müteahhit
2 Emel Uzhan Ev Hanımı
3 Mehmet Çiloğlu Serbest
4 Namık Kemal Erdem Eczacı
5 Hasan Ali Kunt Serbest
6 Serpil Karademir Ev Hanımı
7 Adil Durdu Serbest
8 İzzet Çoban Emekli
9 Süleyman Çetin Serbest
10 Ramazan Akman Serbest
11 Mustafa Ayhan Serbest
12 Rasim Aydoğdu Serbest
13 Ali Onay Tekniker
14 Mustafa Oflaz Serbest
Kütahya
1 İclal Nimsi Öğretmen
2 Bahren Diker Bankacı
3 Gültekin Demir İşçi
4 Mustafa Akın İşçi
Malatya
1 Burhan Telli Muhasebeci
2 İbrahim Canpolat Çiftçi
3 Özgür Şahin Güvenlik Görevlisi
4 Kubilay Çepe Serbest
5 Mehmet Baştürk Emekli
6 Mete Karadoğan Serbest
Manisa
1 Mesut Öztürk Serbest
2 Mehmet Gündüz Emekli
3 Tahsin Çankaya Emekli
4 Tanık Cevher Emlakçı
5 Mehmet Canpolat İşçi
6 Tülin Öz Ev Hanımı
7 Eşref Yılmaz Esnaf
8 Ahmet Turgut Emekli
9 Selin Çetin İlaç Mümessili
K.maraş
1 Sinan Yakar Boyacı
2 Mehmet Kenger Çiftçi
3 Hikmet Kirpiksiz Öğretmen
4 Hatice Demirsoy Ev Hanımı
5 Selime Tanta Terzi
6 Halis Güney Serbest
7 Remzi Kuzu Serbest
8 Ali Karakoyun Esnaf
Mardin
1 İsmail Yağcı Emekli
2 Çiğdem Aygen Karadayı Serbest
3 Mehmet Yüksel Mali Müşavir
4 Ahmet Özdil Çiftçi
5 Şeref Aytuğ Emlakçı
6 Hayati Sönmez Teknisyen
Muğla
1 Ahmet Nur Ceylanlı Eczacı
2 Erol Dolu Gazeteci
3 Gönül Kahraman Ziraat Teknikeri
4 Semra Yalavuç Terzi
5 Akif Öztürk Smmm
6 Nurten Demir Pazarlama
Muş
1 Mustafa Kemal Atik Emekli Memur
2 Mehmet Karadayı İş Adamı
3 Metin Alpat İşçi
Nevşehir
1 Yüksel Erdoğan Mali Müşavir
2 Nefibe Özçelebi Mali Müşavir
3 Ayda Nur Gül Halkla İlişkiler
Niğde
1 Hikmet Kabuk Yeminli Mali Müşavir
2 İsmail Bozkurt Serbest
3 Halil Elfaz İşçi
Ordu
1 Kezban Sönmez Yönetici
2 Mevlüt Ocak Ticaret
3 Veysel Ataç Esnaf
4 Öznur Aydın Sigortacı
5 Özgen Akbaş İşçi
Rize
1 Mehmet Yılmaz Tekniker
2 Mustafa Çap Tekniker
3 Zekeriya Üzümcü Serbest
Sakarya
1 Necati Eker Emekli Muhasebeci
2 Nurhayat Özdemir Öğretmen
3 Ali Sait Çatar Smmm
4 İsmail Kaya Kimya Mühendisi
5 Önder Yıldırım Metalurji Ve Mlz. Mühendisi
6 Fikret İp Çiftçi
7 Gülten Sert Muhasebeci
Samsun
1 Özkan Güneyoğlu Yönetici
2 Güler Çayırçörek Ticaret
3 Niyazi Odabaş İşletmeci
4 Cemalettin Öngör Mali Müşavir
5 Atila Uzun Mali Müşavir
6 Dursun Güney Serbest
7 Aydın Ergün Mali Müşavir
8 Ahmet Şaktanlı Emekli Bankacı
9 Önder Özkan İşçi
Siirt
1 Seyfettin Kol Terzi
2 Abdulcelil Olgaç Laborant
3 Aydın Türker Mali Müşavir
Sinop
1 Davut Çalhan Emekli
2 Necati Yıldırım İşçi
Sivas
1 Recep Bozdağ Esnaf
2 Gürsel Durmaz Serbest
3 Harun Karadağ İşçi
4 Engin Çamoğlu Emekli
5 Hüdaver Bekler Esnaf
Tekirdağ
1 Seyfi Ergül Danışman
2 Cenab Ersöz Harita Kadastro Mühendisi
3 Ozan Kural Yönetici
4 Elvan Özbilge Esnaf
5 Fatih Günindi Reklamcı
6 Taner Özeri Serbest
Tokat
1 Murat Altundağ Serbest
2 Birkan Duran Yönetici
3 Güven Günindi Reklamcı
4 Şaban Topsakal Esnaf
5 Süleyman Özge İşçi
Trabzon
1 Naci Yılmaz Emekli
2 Hadiye Solmaz Muhasebeci
3 Etem Koç Esnaf
4 Fatma Öztürk Ev Hanımı
5 Ücel Öztürk Emekli
6 Murat Yıldız Makina Ressamı
Tunceli
1 Mutlu Koparanoğlu Serbest
2 Sefa Ağızlıyüz Çiftçi
Şanlıurfa
1 İbrahim S Saraç Serbest
2 Mehmet Emin Taş Müteahhit
3 Ömer Faruk Almas Muhasebeci
4 Netice Kaya Ev Hanımı
5 Nur Durak Serbest
6 Nabi Korkunç Muhasebeci
7 Mustafa Ölmez Serbest
8 Kenan Kaya Muhasebeci
9 Mustafa Altunkan Ticaret
10 Ömer Malkoç İşçi
11 Aydın Uzun İşçi
12 Nail Serdar Emekli
Uşak
1 Yadikar Benli İnşaat
2 Hasan Hüseyin Alçılıoğlu Muhasebe
3 Mehmet Özdemirçelik Emekli
Van
1 Ragıp Hazar Diş Doktoru
2 Yusuf Kukul Avukat
3 Berker Bostancı Mali Müşavir
4 Orkun Aldanmaz Şöför
5 Mehmet Şeref Üzüm Teknisyen
6 Hayrettin Özgenç Emekli
7 Ali Yinilmez Bilgisayar Programcısı
8 Emre Türkeli Serbest
Yozgat
1 Tekin Oruç Serbest
2 Kenan Fatih Erdağı Öğretmen
3 Şükran Özkan Özel Güvenlik
4 Mustafa Karagöz İşçi
Zonguldak
1 Cihan Yılmaz Serbest
2 Pınar Günaydın Gıda Mühendisi
3 Nusret Sarı Emekli
4 Mehmet Sancar Maden Mühendisi
5 Beyhan Başoğlu Muhasebeci
Aksaray
1 Mustafa Tosun İşçi
2 Sevil Tırank Ev Hanımı
3 Adnan Dökmez Serbest
Bayburt
1 Erkan Orcan Emekli
2 Ceyhun Tirek İşçi
Karaman
1 Ayhan Karademir Müteahhit
2 Sinan Doğan Esnaf
Kırıkkale
1 Tülay Özmen Ev Hanımı
2 Sedat Yalçın Ticaret
3 Selahattin Çolakoğlu İşçi
Batman
1 Yaşar Sevik Sevik Smmm
2 Ahmet Mortepe Esnaf
3 Mümtaz Numanoğlu Müftü
4 Mehmet Karataş Emekli
Şırnak
1 Ruhi Saner Esnaf
2 Mustafa Kemal Cankılıç Ateşe
3 Nusret Aldoğan Serbest
4 İsmail Kazan Şoför
Bartın
1 Yusuf Vatan Emekli
2 Bülent Yağci Pazarlama Müdürü
Ardahan
1 Ömer Türkoğlu Mali Müşavir
2 Bekir Dursun Çiftçi
Iğdır
1 Mehmet Daşcı Emekli Öğretmen
2 Kamil Demirkol Serbest
Yalova
1 Cemal Bayram Öğretmen
2 Mustafa Topçu Emekli
Karabük
1 Murat Şeref Emekli
2 Safiye Orhan Baltacıoğlu Serbest
Kilis
1 Mehmet Cahit Bayram Diş Hekimi
2 Sefa Özcan Serbest
Osmaniye
1 Feramuz Kabalcı Emekli
2 Mustafa Tuncer Serbest
3 Cemal Kınış Muhasebeci
4 Abdullah Güzel Emekli
Düzce
1 Ahmet Keleş Emekli Öğretmen
2 Hicran Tohumcu Öğrenci
3 Akın Özkan İşçi.

 
8 Nisan 2015 Çarşamba 07:59 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
Attila Aşut
 
Nihat Genç
 
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Türker Ertürk
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Mustafa Önsel
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Beşiktaş
20
13
5
2
44
2
Başakşehir
21
12
7
2
43
3
Galatasaray
21
12
4
5
40
4
Fenerbahçe
20
10
6
4
36
5
Antalyaspor
21
10
5
6
35
6
Trabzonspor
20
9
3
8
30
7
Bursaspor
21
8
4
9
28
8
Konyaspor
20
7
7
6
28
9
K.D.Ç. Karabük
21
8
3
10
27
10
Osmanlıspor FK
20
6
9
5
27
11
Akhisar Bld.
20
6
6
8
24
12
Kasımpaşa
20
7
3
10
24
13
Gençlerbirliği
19
5
8
6
23
14
Kayserispor
21
6
4
11
22
15
Alanyaspor
20
6
3
11
21
16
Ç. Rizespor
21
5
5
11
20
17
Adanaspor
20
4
5
11
17
18
Gaziantepspor
20
4
3
13
15
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
2016 TÜRKİYE AÇISINDAN NASIL GEÇECEK?
ÇOK İYİ
İYİ
BİR ŞEY DEĞİŞMEZ
KÖTÜ
ÇOK KÖTÜ
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:22
  • Güneş07:02
  • Öğlen12:46
  • İkindi15:45
  • Akşam18:08
  • Yatsı19:38
 
Tarihte Bugün
1600 - Peru'daki Huaynaputina yanardağı Güney Amerika tarihindeki en şiddetli patlamayla püskürdü.
1807 - ABD eski başkan yardımcısı Aaron Burr vatana ihanet iddiasıyla tutuklandı.
1861 - Rusya'da toprağa bağlı kölelik yasaklandı.
1878 - Thomas Edison fonografın patentini aldı.
1881 - Kansas'ta tüm alkollü içecekler yasaklandı.
1915 - I. Dünya Savaşı: Gelibolu muharebeleri başladı.
1915 - İtilaf devletleri'nin Çanakkale'ye denizden yaptıkları saldırı püskürtüldü.
1925 - Telsiz tesisi hakkındaki kanun çıktı. Türkiye'de radyonun kurulması TBMM'de kabul edildi.
1928 - Amacı yoksul kadınlara yardım etmek olan "Himaye-i Etfal Kadın Yardım Cemiyeti" kuruldu. Cemiyetin adı 1938'de Yardım Sevenler Derneği olarak değiştirildi. Mevhibe İnönü derneğin fahri başkanıydı.
1932 - Halkevleri kuruldu. 1951'de Demokrat Parti hükümeti tarafından kapatıldı.
1945 - II. Dünya Savaşı: Iwo Jima muharebesi. Yaklaşık 30.000 ABD askeri Batı Pasifik'teki Iwo Jima adasına çıktı. Japon ordusunun şiddetli direnişi ile karşılaşan ABD birlikleri adada kontrolü ancak bir ay sonra sağlayabildiler.
1947 - İstanbul'da et giderek pahalılaşıyor; İstanbul Belediyesi halkı et boykotuna çağırdı.
1956 - Türkiye-Macaristan milli futbol maçı Mithatpaşa Stadı'nda oynandı. Türkiye Macaristan'ı 3-1 yendi.
1957 - Türk Ordusu'nun ilk kadın doktor subayı Sema Aran göreve başladı.
1959 - Londra Konferansı sona erdi. İngiltere Kıbrıs'ın bağımsızlığını tanıdı. İngiltere, Türkiye ve Yunanistan, Kıbrıs'ta garantör devlet oldu. Bağımsızlığın resmi olarak ilan edilmesi 16 Ağustos 1960'da oldu.
1968 - Larnaka uluslararası havaalanındaki bir uçak kaçırma olayına, Kıbrıslı yetkililerden izin almaksızın müdahale etmeye kalkan Mısır komando birliğinin 15 üyesi, Kıbrıs milli muhafızları tarafından öldürüldü.
1972 - Güvenlik güçleri, sabaha karşı Fındıkzade ve Arnavutköy'de operasyonlar düzenledi. Türkiye Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi (THKP-C ) üyesi Ulaş Bardakçı öldürüldü.
1975 - Devlet Sinema Televizyon Enstitüsü kuruldu.
1985 - İspanya havayollarına ait Boeing 747 tipi bir yolcu uçağı Oiz dağlarına (İspanya) çarparak düştü: 148 kişi öldü.
1985 - William J. Schroeder, yapay kalp takıldıktan sonra hastaneden taburcu edilip evine gönderilebilen ilk hasta oldu.
1985 - Türk aktör Haluk Bilginer'in de rol aldığı BBC pembe dizisi ünlü EastEnders'ın ilk bölümü İngiltere'de yayımlandı. Dizi halen devam etmektedir.
1985 - Cumhurbaşkanı Kenan Evren bozuk ilaç yapanlar için " Bu adamların kafasını koparmak lazım" dedi.
1986 - SSCB Mir uzay istasyonu'nu uzaya gönderdi.
1994 - Libya'da şeriat uygulamasına geçildi; İslami takvim uygulanmaya başlandı.
1994 - Haftalık Newroz gazetesi yayımlanmaya başladı.
1994 - Adalar Belediye Başkanı ANAP'lı Recep Koç Büyükada vapur iskelesinde uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü. İki kişi de yaralandı. Recep Koç'u, kaçak yapısını yıktırdığı Osman Özgen adlı bir vatandaşın öldürdüğü bildirildi.
1997 - İran'ın Ankara Büyükelçisi Bagheri, Sincan'da düzenlenen Kudüs gecesindeki konuşmaların ardından, artan tepkiler nedeniyle ülkesine gitti.
1997 - Başbakan Tansu Çiller Meclis'te mal varlığı soruşturmasından aklandı.
1998 - Rusya'dan Türkiye'ye boru hattı ile doğalgaz getirecek Mavi Akım Projesi için müteahhit firmalar arasında anlaşma imzalandı.
2001 - Milli Güvenlik Kurulu'nun Çankaya Köşkü'nde yapılan şubat ayı toplantısında, Başbakan Bülent Ecevit, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile yaşadığı tartışma nedeniyle toplantıyı terk etti.
2008 - Küba lideri Fidel Castro görevinden ayrıldığını açıkladı.
 
Arşiv
 
Süper Loto
16.02.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu061028294753
 
On Numara
13.02.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu04050717202627282938394244525456606572747578
 
Sayısal Loto
18.02.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu021828333640
 
Şans Topu
15.02.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu031112192409
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık