Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ABD'de tutuklandı!

Ana Sayfa » Siyaset » CHP'DE 295 ADAY BELİRLENDİ. İŞTE LİSTE

CHP'DE 295 ADAY BELİRLENDİ. İŞTE LİSTE

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde toplanan Parti Meclisi 7 saat süren toplantının ardından il ve ilçelerden oluşan 295 yerleşim yerinde belediye başkan adaylarını belirledi.

 
4 Kasım 2013 Pazartesi 06:43 
Yorum YapYazdır
 
 
CHP'DE 295 ADAY BELİRLENDİ. İŞTE LİSTE


295 İSİM BELİRLENDİ
Toplantı sonrasında Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç tarafından yapılan yazılı açıklamada, 295 yerleşim bölgesinde belediye başkan adaylarının isimlerinin belirlendiği kaydedildi.
5 KİŞİ DE DAHA GERİ DÖNDÜ
Açıklamada, PM'de arasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün de bulunduğu geçmişte partiden ihraç edilen 5 kişinin ihraç kararının kaldırılarak üyeliklerinin iade edilmesine ilişkin taleplerinin de kabul edildiği bildirildi.  
SEYİT TORUN İLE DEVAM
Buna göre, Chp, Adıyaman'da Zeynel Bakır, Afyonkarahisar'da Mehmet Ecer, Bolu'da Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Burdur'da Ali Orkun Ercengiz, Çankırı'da Taner Karagöz, Giresun'da Kerim Aksu, Gümüşhane'de Cem Köksal, Isparta'da Lütfi Çakmak, Malatya'da Hakan İnci, Nevşehir'de Serkan Sağlamer, Ordu'da Seyit Torun, Sinop'ta Baki Ergül, Sivas'ta Gülümser Heper, Aksaray'da Doğan Koşar, Karaman'da Merih Ünver, Osmaniye'de Haydar Aktürk ile yerel seçimlere katılacak.
KOCADON Bodrum'DAN ADAY
PM kararı ile kesinleşen ilçe belediye başkan adayları arasında, Muğla'nın Bodrum ilçesinde Mehmet Kocadon'un, Ankara'nın Akyurt ilçesinde Gürsel Kıranoğlu, Bala ilçesinde Müslim Coşar, Beypazarı ilçesinde Abdullah Özdemir, Evren ilçesinde Emrullah Eren, Gölbaşı ilçesinde Ercan Şimşek, Haymana ilçesinde Celal Çetin, Kalecik ilçesinde Nevzat Şahin, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Fikret Akova, Hatay'ın Antakya ilçesinde Ramiz Parlar, Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Sefa Sirmen ve Ordu'nun Ulubey ilçesinde Sami Torun bulunuyor.  
16 İL YER ALIYOR
CHP'nin belediye başkan adayları kesinleşen 295 yerleşim bölgesi içinde 16 il yer alıyor. Bu illerden üçünde ise kadın adaylar Chp adına yerel seçimlere katılacak.  
10 HAYIR OYU VERİLDİ
Öte yandan 60 kişilik Chp PM'de Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün partiye dönüşüne ilişkin yapılan oylamada, 58 üyenin oy kullandığı, 44 kabul, 10 red oyu çıktığı, 4 üyenin ise boş oy attığı öğrenildi.

 

İŞTE LİSTE

Yerel seçimlere katılacak 295 CHP belediye başkan adayının isimleriyle aday olacaklar yerler şöyle ;

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adana Feke HÜSEYİN AYDOĞDU

Karaisalı İLHAN ŞAHİN

Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ

Saimbeyli MEHMET CENGİZ

Adıyaman İl Merkezi ZEYNEL BAKIR

Belören Beldesi AHMET BAKIR

Harmanlı Beldesi AHMET DEĞİRMENCİ

Kömür Beldesi FETHİ YUKA

Pınarbaşı Beldesi MEHMET ALAN

Şambayat Beldesi NECDET ARICI

Yaylakonak Beldesi HASAN KARAKAYA

Afyonkarahisar İl Merkezi MEHMET ECER

Başmakçı HALİL ÖZCAN

Çobanlar BEYTULLAH CİHAN

Dazkırı İSMAİL TAYLAN

Evciler SAİM ÖZER

İşcehisar MEHMET YILMAZ

Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL

Sultandağı OSMAN ACAR

Ahmetpaşa Beldesi MEHMET KARAKOÇ

Davulga Beldesi ÖMER BARIN

Dereçine Beldesi ŞEMSETTİN ŞAMPİYON

Gazlıgöl Beldesi MEHMET KIRKPINAR

Işıklar Beldesi HABİP KİREZ

Kocaöz Beldesi ÖMER BOZYÖRÜK

Taşoluk Beldesi HÜSEYİN GÜR

Yaylabağı Beldesi SELAHATTİN AKSEKİ

Yeşilçiftlik Beldesi ZEKERİYA ÖLMEZ

Amasya Merzifon ALP KARGI

Ankara Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU

Bala MÜSLİM ÇOŞAR

Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR

Evren EMRULLAH EREN

Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK

Haymana CELAL ÇETİN

Kalecik NEVZAT ŞAHİN

Antalya Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ

Döşemealtı TURGAY GENÇ

Elmalı MEHMET TUFAN

Finike ÖMER ÇIRPAR

Kaş ALİ İHSAN BENLİ

Kemer UMUT GÜNEŞ

Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN

Serik MUHAMMET KONUR

Artvin Ardanuç YILDIRIM DEMİR

Arhavi MUSA ULUTAŞ

Hopa TURAN KASIMOĞLU

Yusufeli ZAFER ATALAY

Balıkesir Burhaniye FİKRET AKOVA

Edremit KAMİL SAKA

Erdek HÜSEYİN SARI

Manyas TANCAN BARÇIN

Savaştepe TURGAY YÜKSEL

Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL

Susurluk TAHSİN BOZOĞLU

Bilecik Gölpazarı VEDAT KAZICI

Yenipazar MEHMET ÜNAL

Dodurga Beldesi SELİM TEMEL

Bolu İl Merkezi MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU

Dörtdivan İLYAS ÖZALP

Kıbrıscık DOĞAN DAĞ

Mengen TURAN BULUT

Gökçesu Beldesi ATİLLA ATEŞ

Taşkesti Beldesi SELAMİ GÜRCAN

Burdur İl Merkezi ALİ ORKUN ERCENGİZ

Altınyayla MUSTAFA SAYIN

Çavdır MUSTAFA YÜCEL

Çeltikçi RAMAZAN AYDIN

Tefenli HAMDİ ERATALAY

Yeşilova NURİ ÖZBEK

Çanakkale Ayvacık ENGİN ÖZERDEM

Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER

Biga İSMAİL IŞIK

Eceabat HALİL DUYMAZ

Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR

Evreşe Beldesi METİN PAŞALI

Geyikli Beldesi ERCAN YILMAZ

Karabiga Beldesi MUZAFFER KARATAŞ

Kavakköy Beldesi NECATİ KOPÇA

Kepez Beldesi Ö. FARUK MUTAN

Küçükkuyu Beldesi CENGİZ BALKAN

Çankırı İl Merkezi TANER KARAGÖZ

Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR

Kızılırmak BİLAL DURMAZ

Kurşunlu CİHAT IŞIK

Şabanözü AHMET ALPAY

Çorum Kargı HİLMİ SARIKAYA

Oğuzlar ORHAN ATEŞ

Osmancık ALAATTİN UĞUR

Sungurlu CEMİL ÇOBANER

Aşdağul Beldesi DURSUN UZUNCA

Denizli Acıpayam İLHAN ÖZCAN

Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU

Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR

Güney NUSRET ERAYDIN

Edirne Havsa OĞUZ TEKİN


Lalapaşa AYHAN GÜNAY

Meriç EROL DÜBEK

Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN

Beğendik Beldesi MUHAMMET ÖRNEK

Esetçe Beldesi İBRAHİM ÖRS

Kırcasalih Beldesi SUAT KARAKAŞ

Yenikarpuzlu Beldesi BİLGİN ATLI

Yenimuhacir Beldesi RECEP ORDU

Erzurum Çat ARİF KILIÇ

Gaziantep İslahiye MUSTAFA KÖSE

Karkamış METİN GÖĞEBAKAN

Giresun İl Merkezi KERİM AKSU

Bulancak FATMA KARAİBRAHİM CANİK

Espiye GÖKMEN MEMİŞ

Eynesil NİHAT GÖKALP

Görele FİKRİ BİLGE

Keşap METİN ÖZTÜRK

Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU

Şebinkarahisar OKTAY ALP

Tirebolu BURHAN TAKIR

Yağlıdere KADEM ÖZBAY

Ören Beldesi BEKİR ASLAN

Soğukpınar Beldesi İBRAHİM AKGÜN

Gümüşhane İl Merkezi CEM KÖKSAL

Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR

Şiran SERVET KILIÇ

Hatay Antakya RAMİZ PARLAR

Kumlu EKREM BALDIRAN

Samandağ MİTHAT NEHİR

Isparta İl Merkezi LÜTFİ ÇAKMAKCI

Aksu ALİ KAYA

Eğirdir ADEM KAYAN

Gönen HÜSEYİN KAYA

Keçiborlu TURGUT SOYKAN

Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN

Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM

Güneykent Beldesi EYÜP ERSOY

Hüyüklü Beldesi HASAN HÜSEYİN SOMUNCU

Sarıidris Beldesi HÜSEYİN PALA

Savköy Beldesi İBRAHİM KAYKAÇ

Senir Beldesi DURMUŞ DURAK

Mersin Mut ASLAN KÜÇÜK
Kars Arpaçay ENVER AKKAYA

Sarıkamış YAVUZ BİLDİK

Selim BURHAN ŞENTÜRK

Susuz ALİ YEĞİN

Kastamonu Abana ŞEVKET YAZGAN

Daday HASAN FEHMİ TAŞ

Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU

Seydiler ESAT BODUR

Taşköprü RAŞİT TÜLÜ

Kırklareli Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ

Vize ERCAN ÖZALP

Büyükkarıştıran Beldesi ERTUĞRUL ÇAMLICA

Evrensekiz Beldesi MUSTAFA NALBANT

İğneada Beldesi TAHİR IŞIK

İnece Beldesi ŞAHABETTİN VARDAR

Karahalil Beldesi GÜRKAN GÜNDAĞ

Kavaklı Beldesi İNCİ TUNÇ

Kaynarca Beldesi SERDAR TÜRKER

Üsküp Beldesi ZEKİ SAYİN

Kırşehir Akpınar MEHMET AKAT

Boztepe MURAT DALGALI

Kocaeli Başiskele AYSUN KILINÇ

Çayırova TİMUR KOÇ

Darıca C. GÜÇER HAMŞİOĞLU

Derince HAKAN SAVAŞ

Dilovası ERCAN DALKILIÇ

Gölcük TURAN DUMLU

İzmit M. SEFA SİRMEN

Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU

Kartepe YAŞAR SÖNMEZ

Körfez REŞAT BAŞAR

Konya Akören ALİ FINDIK

Beyşehir FİKRİ TOKGÖZOL

Derbent İSMAİL FİDAN

Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER

Karapınar AHMET SEZER

Meram LATİF ÇAĞIR

Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI

Tuzlukçu NURETTİN AKBOĞA

Kütahya Altıntaş SITKI YÜZÜAK

Malatya İl Merkezi HAKAN İNCİ

Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN

Arguvan MEHMET KIZILDAŞ

Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN

Doğanyol ABDULLAH BAYRAM

Kale ŞEFİK İPEK

Yeşilyurt HULUSİ PORGALI

Manisa Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN

Yunusemre ALİ ARSLAN

Demirci ŞERİF AKMEŞE

Gördes HÜSEYİN TOKUÇ

Saruhanlı MUHARREM EKİCİ

Selendi MEHMET CIMIK

Soma BAHRİ YILMAZ

K.Maraş Andırın NAİM ÇETİN

Ekinözü FATİH VİCDAN

Nurhak AHMET AKKUŞ

Pazarcık KAMİL DALKARA

Mardin Dargeçit MUSTAFA BULUT

Muğla Seydikemer ALİM KARACA

Bodrum MEHMET KOCADON

Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ

Köyceğiz SALİH ERBAY

Nevşehir İl Merkezi SERKAN SAĞLAMER

Çalış Beldesi ALİ TEMİZ

Özkonak Beldesi AHMET UYULUR

Uçhisar Beldesi İBRAHİM DAĞTEKİN

Niğde Çiftlik YUSUF ÖCAL

Aktaş Beldesi YAŞAR ÇAMUR

Bağlama Beldesi MUAMMER AVŞAR

Bozköy Beldesi YALÇIN TEKELİ

Divarlı Beldesi SAMİ ÇAKMAK

Gümüşler Beldesi ŞABAN BAYRAKTAR

Karaatlı Beldesi EROL YILMAZ

Karakapı Beldesi RAMAZAN ERTANE

Kemerhisar Beldesi BEYTULLAH KİRAZCI

Kiledere Beldesi ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ

Konaklı Beldesi ERDAL ALTIN

Yeşilgölcük Beldesi HAKKI ŞENGÜL

Ordu İl BŞB SEYİT TORUN

Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU

Gülyalı AHMET CÖRÜT

Korgan TURAN ATEŞ

Kumru İHSAN CAYAK

Ulubey SAMİ TORUN

Rize Hemşin BAŞAR CUMHUR

Samsun Alaçam RASİM ŞAHİN

Asarcık BÜLENT BASKIN

Atakum METİN BURMA

Bafra KEMAL ÜNLÜ

Çarşamba SİNAN YAŞAR

Kavak MUHİTTİN ŞAHİN

Tekkeköy HAYATİ TEKİN

Terme SALİH BORA MUTLU

Yakakent BURHAN BAYRAKDAR

Siirt Pervari ŞEVKİ BEYTEKİN

Sinop İl Merkezi BAKİ ERGÜL

Ayancık SEYHAN SARISOY

Dikmen SAİM İSTANBULLU

Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK

Gerze OSMAN BELOVACIKLI

Sivas İl Merkezi GÜLÜMSER HEPER

Gemerek FİKRET SAVAŞ

Şarkışla KADİM ÖZTÜRK

Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY

Çepni Beldesi HURŞİT İMREN

Deliilyas Beldesi HAYATİ AKBULUT

Tokat Niksar YASEMİN YILDIRIM

Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN

Gölgeli Beldesi SALİH AYKURT

Trabzon Beşikdüzü RAMİS UZUN

Düzköy ABİDİN ÇELİK

Maçka ERTUĞRUL GENÇ

Tonya HASAN KALYONCU

Tunceli Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY

Mazgirt HAYDAR DOĞAN

Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK

Akpazar Beldesi CEMAL BULUT

Uşak Banaz TAHSİN ERDEM

Eşme AHMET YILDIRIM

Karahallı NİHAT SÜZEK

Ulubey ALİ RIZA ADA

Yozgat Çandır BÜLENT ORHAN

Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN

Bahadın Beldesi DİLAVER ÖZCAN

Aksaray İl Merkezi DOĞAN KOŞAR

Ağaçören NEVZAT AYDIN

Demirci Beldesi METİN BOZLAK

Sağlık Beldesi FİKRET İŞERİ

Selime Beldesi SEZER ÖZDEMİR

Taşpınar Beldesi CİHAN YÜKSEL

Yeşiltepe Beldesi TAHSİN ÇELİK

Karaman İl MERİH ÜNVER

Göktepe Beldesi OSMAN TALAY

Kazancı Beldesi UĞUZ TEKİN

Kırıkkale Keskin HAŞMET AYTAÇ

Sulakyurt TARIK KAYA

Yahşihan OSMAN ERSAYAR

Bartın Kozcağız Beldesi ESAT BİLSİN

Yalova Armutlu ABDULLAH GENCER

Çınarcık AVNİ KURT

Çiftkikköy METİN DAĞ

Kaytazdere Beldesi ALİ KANGAL

Koru Beldesi KAMİL YAMAN

Subaşı Beldesi MUSA KUŞ

Karabük Ovacık ÜNAL GÜLEN

Kilis Polateli MUSTAFA POLAT

Osmaniye İl Merkezi HAYDAR AKTÜRK

Bahçe HÜLYA SAĞLAM

Düziçi ALPER ÖNER

Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU

Yarbaşı Beldesi MUSTAFA GÜZEL

Düzce Akçakoca FİKRET ALBAYRAK

Çilimli CEMİL TINAZ

Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN

Beyköy Beldesi HİLMİ SAYAR

Konuralp Beldesi CEMAL ÖNENÇ

- See more at: http://www.istanbulgercegi.com/chp-nin-295-baskan-adayi-tam-listesi-33039603.html#sthash.qPYXZEWo.dpuf

 
4 Kasım 2013 Pazartesi 06:43 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
 
Anket
HALKOYLAMASINDA NASIL OY KULLANACAKSINIZ?
EVET
HAYIR
KARARSIZ
KULLANMAYACAĞIM
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Attila Aşut
 
Nihat Genç
 
Türker Ertürk
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Mustafa Önsel
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Beşiktaş
25
16
7
2
55
2
Başakşehir
25
15
8
2
53
3
Galatasaray
25
14
4
7
46
4
Fenerbahçe
25
12
8
5
44
5
Trabzonspor
25
12
5
8
41
6
Antalyaspor
25
11
6
8
39
7
Kasımpaşa
25
10
5
10
35
8
Konyaspor
25
9
8
8
35
9
K.D.Ç. Karabük
25
10
4
11
34
10
Bursaspor
25
9
5
11
32
11
Gençlerbirliği
24
8
8
8
32
12
Osmanlıspor FK
25
7
10
8
31
13
Alanyaspor
25
8
4
13
28
14
Akhisar Bld.
25
7
6
12
27
15
Kayserispor
25
7
6
12
27
16
Ç. Rizespor
25
5
5
15
20
17
Adanaspor
25
5
5
15
20
18
Gaziantepspor
24
5
4
15
19
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1430 - Osmanlı orduları Selanik ve İyonya'yı fethetti.
1827 - Beethoven, Viyana'da 10 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
1903 - Marconi'nin telsiz sistemi aracılığıyla Londra ve New York arasında düzenli haber akışı başladı.
1938 - Harp Okulu Mahkemesi, Nazım Hikmet'i 28 yıl hapse mahkum etti.
1950 - Nazım Hikmet, Bursa Cezaevinde açlık grevine başladı.
1957 - Kıbrıs'ta gerginliğin tırmanması üzerine Ada'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
1966 - Leonid Brejnev, Sovyetler Birliği Komünist Partisi birinci sekreterliğine getirildi. Brejnev, ABD'nin Vietnam politikasını kınadı.
1968 - Türkiye'de ilk böbrek nakli, İstanbul'da Doktor Atıf Taykurt ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.
1973 - Vietnam Savaşı: ABD'nin son birlikleri de Güney Vietnam'dan ayrıldı.
1979 - Uganda'da İdi Amin rejimi askeri darbeyle devrildi. İdi Amin kaçtı.
1982 - Kanada Yasası ile Kanada bağımsızlığını aldı.
1989 - Londra'da dünyanın ilk tüp beşizleri doğdu.
1989 - DYP Siirt Milletvekili Abdülrezzak Ceylan, TBMM'de bir tartışma sırasında vurularak öldürüldü. ANAP Siirt Milletvekili İdris Arıkan olayın zanlısı olarak tutuklandı.
2004 - Bulgaristan, Estonya, Litvanya, Letonya, Romanya, Slovakya ve Slovenya NATO'ya kabul edildiler.
2006 - Dünya'nın büyük bir bölümünde gözlemlenen tam güneş tutulması gerçekleşti.
2009 - Türkiye'de yerel seçimler gerçekleşti.
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:19
  • Güneş06:02
  • Öğlen12:37
  • İkindi16:10
  • Akşam18:50
  • Yatsı20:22
 
Süper Loto
23.03.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu101318384152
 
On Numara
27.03.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu03040824252629303134353640414348526165717273
 
Sayısal Loto
25.03.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu010812192023
 
Şans Topu
22.03.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu042426293111
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık