www.viratrabzon.com | Trabzon İnternet Gazetesi
Son Dakika
Erdoğan'dan İran'a mezhepçi tepki Ekonomik göstergeler tepetaklak Yeni bir parsel parsel iddiası İç Güvenlik Paketi’nde polise inanılmaz yetkiler veriliyor 47 bin öğretmene kadro, evlilik yardımı Yeni bir vahşi, genç kız cinayeti TSYD Trabzon Şubesi'nde görev dağılımı Camilerde “Yeni Türkiye” propagandası Meclis'te Yemen'e dış müdahaleye Türkiye'den destek Camide içki içtiler iddiasına suç duyurusu
Erdoğan'dan İran'a mezhepçi tepki
Erdoğan'dan İran'a mezhepçi tepki
 
47 bin öğretmene kadro, evlilik yardımı
47 bin öğretmene kadro, evlilik yardımı
 
UEFA'dan Trabzonspor'a şok ceza
UEFA'dan Trabzonspor'a şok ceza
 
Dolar fırladı
Dolar fırladı
BORDO-MAVİ.NET'TEN AÇIKLAMA
 

BORDO-MAVİ.NET'TEN AÇIKLAMA

Bordo-Mavi.Net yaptığı açıklamada Trabzonspor Yönetimi'ne uyarılarda bulundu.

4 Eylül 2013 Çarşamba 07:53
Yazdır

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu olarak 28.08.2013 tarihli açıklamamızda CAS kararı sonrası yapılması gerekenleri Trabzonspor camiasına ve kamuoyuna duyurmuştuk.

İlgili duyuruda Trabzonspor başkan ve yönetimine düşen sorumlulukları ve görevleri de belirtip gereğinin yapılmasını, gereği yapılmadığı takdirde başkan ve yöneticiler hakkında yasal haklarımızı da sonuna kadar kullanacağımızı beyan etmiştik.

Gelinen noktada görüyoruz ki Trabzonspor başkan ve yöneticileri namus davası olarak gördükleri mücadeleyi bizlerle aynı kaygılarla ve önceliklerle takip etmemektedirler. CAS kararı sonrası Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yaptığı ‘Hiçbir merciye resmi başvuru yapmayacağız, onlar gerekli işlemleri yapıp kupamızı teslim edeceklerdir’ açıklaması seçimden önce ve seçildikten sonra verdiği beyanlarla taban tabana zıttır.

TFF yetkilileri ve başkanı tarafından daha önce UEFA ya da Yargıtay kararları ne yönde olursa olsun TFF olarak Şike konusundaki yargılamayı kapattıkları yönünde açıklamalar mevcutken ve bu yöndeki tavır gerek TFF’nin gerekse UEFA’nın ilgili kanun ve uygulamalarına aykırı iken Trabzonspor başkanının bu tutumu en hafif tabiriyle iş bilmezliktir.

Suçu Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri, UEFA Disiplin Kurulu ve UEFA Temyiz Kurulu tarafından sabit görülmüş ve şikeciliği en son Uluslararası Anlaşmazlık Kurulu olan CAS tarafından da onanmış olan fenerbahçe kulübünün yönetimi büyük bir aymazlık içinde fenerbahçe’ye kimsenin ceza vermesinin mümkün olmadığını ve o kupanın da kimse tarafından alınamayacağını belirtilmesi üzerine bile Şampiyonluğu çalınmış olan Trabzonspor Kulübü başkan ve yöneticilerinin sessiz kalmaları davaya olan sadakatlerini de töhmet altında bırakmaktadır.

Seçildikleri günden bu yana sportif ve idari alanda sergilemiş oldukları acemi tavır ve yanlışlıklar bir yere kadar tolere edilebilecek olsa da özellikle Şike mücadelesi ile ilgili verdiği sözleri yerine getirmeyen bir başkan ve yönetim Trabzonspor camiasının taşımayacağı bir kamburdur ve bu kamburdan kurtulmak da biz Trabzonsporlular için kaçınılmaz olma noktasına gelmek üzeredir. Bu aşamada Olağanüstü kongre için gerekli olan yeterli imza sayısını toplamak da dahil olmak üzere camiayı harekete geçirecek her türlü hakkımızı kullanacağımızın da bilinmesi isteriz.

Trabzonspor başkan ve yönetimi, kulübümüzün çalınan haklarının temini ve suçluların cezalandırılması için atılması zorunlu resmi adımları 09.09.2013 Pazartesi gününe kadar atmadığı takdirde, gerek Trabzonspor Kulübü Derneği açısından gerek ise borsaya kote bir şirket olan Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. açısından, ilgili hukuk ve ceza kanunları uyarınca hem kulübü zarara uğrattıkları hem de görevlerini ihmal ettikleri ve/veya kötüye kullandıkları gerekçeleriyle haklarında Trabzonspor kulübü kongre üyeleri olarak tüm yasal işlemleri başlatacağımızı da kamuoyuna bildiririz.

 

BordoMavi.Net Trabzonsporlular Birliği

Yönetim Kurulu

Anahtar Kelimeler: bordo, mavi, net, yaptığı, açıklamada, trabzonspor
Bu haber toplam 2554 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Büyük Trabzonsporum... Trabzonspor Sadri Şener son zamanlarındaki yönetiminde ayrıca şimdiki yönetim zamanı iyi yönetilmedi ve yönetilmiyor, bunu Tspor hisse senedinin borsada düştüğü durumdan da anlayabiliyoruz zaten. Hisse senedi yerlerde süründü ve şu anda da yerlerde sürünüyor. Bu durum ne kadar kötü yönetildiğinin göstergesi borsadır. Bakın nasıl yönetiliyor.Ey gidi ey.
Cengiz Bayramoğlu - 2013-09-05 12:12:24
Zaten Trabzonspor kulübümüzün ve bügünkü yöneticilerimizin başarısız beceriksiz oldukları TSPOR (Trabzonspor)hisse senedinin borsada yerlerde sürünüyor durmunun çok kötü olmasından belli, fazla yoruma gerek yok borsaya bak iyi yöneiliyomu yönetilmiyomu anlaşılır, vah koca trabzonsporum vah......
Hakan Gencer - 2013-09-04 10:30:38
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Çok Okunanlar
Anket
İçinde bulunduğunuz durumdan memnun musunuz?
Evet, memnunum
Hayır, memnun değilim
Kısmen memnunum
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
USD ALIŞ
USD SATIŞ
EURO ALIŞ
EURO SATIŞ
POUND ALIŞ
POUND SATIŞ
ALTIN ALIŞ
ALTIN SATIŞ
Hava Durumu
Havadurumu
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Tarihte Bugün
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur