Rusya uçak düşürme emrini kimin verdiğini açıkladı

Ana Sayfa » Siyaset » AKP adayları tam liste

AKP adayları tam liste

AKP Milletvekili aday listesi aşağıda

 
7 Nisan 2015 Salı 18:01 
Yorum YapYazdır
 
 
AKP adayları tam liste

ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NECDET ÜNÜVAR

YÜKSEK

DOKTOR

2.       FATMA GÜLDEMET SARI

YÜKSEK

MİMAR

3.       SADULLAH KISACIK

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       TALİP KÜÇÜKCAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

5.       MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

YÜKSEK

AVUKAT

6.       ESRA YALVAÇ

YÜKSEK

DOKTOR

7.       MEHMET CAN

YÜKSEK

AVUKAT

8.       MUSTAFA ÇALIŞKAN

YÜKSEK

ECZACI

9.       ASUMAN TEKİN

YÜKSEK

MİMAR

10.   KASIM PAMUK

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

11.   MEHMET FARUK BOZKURT

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

12.   RAMAZAN DEMİR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.   MEHMET AY

YÜKSEK

AVUKAT

14.   HASAN BERZAN TOPRAK

YÜKSEK

AVUKAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADIYAMAN

1.       AHMET AYDIN

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ADNAN BOYNUKARA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       İBRAHİM HALİL FIRAT

YÜKSEK

AVUKAT

4.       SALİH FIRAT

YÜKSEK

DOKTOR

5.       İCLAL YALÇIN TUTUŞ

YÜKSEK

ECZACI

AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HALİL ÜRÜN

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ALİ ÖZKAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3.       REMZİYE SIVACI

YÜKSEK

DOKTOR

4.       AKİF ÖZKALDI

YÜKSEK

MÜHENDİS

5.       FATİH BEDER

YÜKSEK

AVUKAT

 

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ABDULLAH ATALAY

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       YILMAZ ENSAROĞLU

YÜKSEK

İLAHİYATÇI

3.       HALİL ÖZYOLCU

YÜKSEK

AVUKAT

4.       ALİ KONYAR

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İLKNUR İNCEÖZ

YÜKSEK

AVUKAT

2.       NEVZAT PALTA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       HÜSEYİN HÜYÜK

YÜKSEK

AVUKAT

 

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET NACİ BOSTANCI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       SAİT YÜCE

YÜKSEK

İLAHİYATÇI

3.       HASAN ALİ CESUR

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

ANKARA 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       YALÇIN AKDOĞAN

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

2.       AHMET GÜNDOĞDU

YÜKSEK

EĞİTMEN

3.       ALİ İHSAN ARSLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.       JÜLİDE SARIEROĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST

5.       MURAT ALPARSLAN

YÜKSEK

AVUKAT

6.       ERTAN AYDIN

YÜKSEK

MÜŞAVİR

7.       TÜLAY SELAMOĞLU

YÜKSEK

MİMAR

8.       FATİH ŞAHİN

YÜKSEK

AVUKAT

9.       MEHMET EMİN ZARARSIZ

YÜKSEK

MÜŞAVİR

10.   HASAN ALBAYRAK

YÜKSEK

MÜŞAVİR

11.   ERCAN KINACI

YÜKSEK

AVUKAT

12.   BARIŞ AYDIN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.   MURAT KÖSE

YÜKSEK

MÜHENDİS

14.   HASAN KARAGÖZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15.   HATİCE DEMİRTAŞ

YÜKSEK

AVUKAT

16.   HAYDAR ŞAHİN

YÜKSEK

AVUKAT

17.   FATMA COŞAR KARACAN

YÜKSEK

AVUKAT

18.   MEHMET ALİ CANLI

YÜKSEK

AVUKAT

 

ANKARA 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EMRULLAH İŞLER

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       AHMET İYİMAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3.       LÜTFİYE SELVA ÇAM

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       VEDAT BİLGİN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

5.       AYDIN ÜNAL

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

6.       AYHAN YILMAZ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

7.       MAHMUT SAMİ MALLI

YÜKSEK

MÜHENDİS

8.       NEVZAT CEYLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9.       AHMET BABA

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

10.   NURİ ELİBOL

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

11.   ADEM CEYLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

12.   SELİM CERRAH

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.   BÜLENT YAĞMUR

YÜKSEK

AVUKAT

14.   NESLİHAN CENK

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       LÜTFİ ELVAN

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       MUSTAFA KÖSE

YÜKSEK

AVUKAT

3.       HÜSEYİN SAMANİ

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

YÜKSEK

HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

5.       SENA NUR ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

6.       İBRAHİM AYDIN

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       ATAY USLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

8.       İBRAHİM TÜRKİŞ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

9.       NEVİN KORKMAZ ZOR

YÜKSEK

AVUKAT

10.   HAKKI BEŞKAZALI

YÜKSEK

AVUKAT

11.   ERCAN MEKTEPLİOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12.   İZZET YILMAZ

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

13.   MURTAZA TAMYÜREK

ORTA

YÖNETİCİ - KAMU

14.   MUSTAFA AKDENİZ

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

 

ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ORHAN ATALAY

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       YUNUS BAYDAR

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

 

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İSRAFİL KIŞLA

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       VEDAT KİBAR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

 

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET SADIK ATAY

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       ABDURRAHMAN ÖZ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       ZEYNEP ARMAĞAN USLU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4.       MUSTAFA SAVAŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.       METİN YAVUZ

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.       ERSİN ESENLİK

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       CENGİZ ALTINTAŞ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

 

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MAHMUT POYRAZLI

YÜKSEK

AVUKAT

2.       SEMA KIRCI

YÜKSEK

DANIŞMAN

3.       ALİ AYDINLIOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

4.       AYŞE KARDAŞ

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

5.       KASIM BOSTAN

YÜKSEK

MEMUR

6.       MEHMET BAYYİĞİT

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

7.       HİLAL DEMİRÖZER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8.       MUSTAFA CANBEY

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

 

BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       YILMAZ TUNÇ

YÜKSEK

AVUKAT

2.       MUSTAFA YELKENCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ZİVER ÖZDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       MEHMET EMİN EKMEN

YÜKSEK

AVUKAT

3.       MURAT GÜNEŞTEKİN

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       ADİLE GÜRBÜZ

YÜKSEK

AVUKAT

 

BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NACİ AĞBAL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

2.       BÜNYAMİN ÖZBEK

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       HALİL ELDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       RAMAZAN KURTULMUŞ

ORTA

EMEKLİ

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEBNEM KOCAKELÇİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       ENVER FEHMİOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

3.       FEYZİ BERDİBEK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VEDAT DEMİRÖZ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

2.       EDİP SAFTER GAYDALI

YÜKSEK

EKONOMİST

3.       FATİH KADİRİOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ALİ ERCOŞKUN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       FEHMİ KÜPÇÜ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       MEHMET EMİN GÜZ

YÜKSEK

AVUKAT

 

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       REŞAT PETEK

YÜKSEK

AVUKAT

2.       İBRAHİM EKİCİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3.       KAMİL ÖZCAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

 

BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET MÜEZZİNOĞLU

YÜKSEK

DOKTOR

2.       EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       CEMALETTİN KANİ TORUN

YÜKSEK

DOKTOR

4.       HÜSEYİN ŞAHİN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.       İSMET SU

YÜKSEK

AVUKAT

6.       HAKAN ÇAVUŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

7.       ÖNDER MATLI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8.       ZEKERİYA BİRKAN

YÜKSEK

AVUKAT

9.       BENNUR KARABURUN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10.   GÜRSEL DÖNMEZ

YÜKSEK

MEMUR

11.   YÜKSEL YENİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

12.   NİHAT NASIR

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

13.   HARUN AKIN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

14.   AHMET KILIÇ

YÜKSEK

DANIŞMAN

15.   OSMAN MESTEN

YÜKSEK

AVUKAT

16.   HALİDE SERPİL ŞAHİN

YÜKSEK

ECZACI

17.   CEMİLE YİĞİT

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

18.   SALİH BAŞPARMAK

YÜKSEK

EĞİTMEN

 

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       BÜLENT TURAN

YÜKSEK

AVUKAT

2.       İSMAİL KAŞDEMİR

YÜKSEK

AVUKAT

3.       JÜLİDE İSKENDEROĞLU

YÜKSEK

TEKNİKER

4.       SEBAHATTİN GÜNER

YÜKSEK

AVUKAT

 

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

2.       HÜSEYİN FİLİZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SALİM USLU

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       CAHİT BAĞCI

YÜKSEK

SOSYOLOG

3.       LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

YÜKSEK

ECZACI

4.       AHMET SAMİ CEYLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NİHAT ZEYBEKCİ

YÜKSEK

İŞADAMI

2.       MEHMET YÜKSEL

YÜKSEK

İŞADAMI

3.       BİLAL UÇAR

YÜKSEK

AVUKAT

4.       NURCAN DALBUDAK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.       OSMAN YÜCELİŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

6.       EMİN OKKAYA

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

7.       PERAL ULUKÖY

YÜKSEK

ECZACI

 

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       CEVDET YILMAZ

YÜKSEK

BÜROKRAT

2.       MEHMET SELİM ENSARİOĞLU

ORTA

ÇİFTÇİ

3.       SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ

ORTA

EMEKLİ

4.       OYA ERONAT

YÜKSEK

MÜHENDİS

5.       FAZIL HÜSNÜ ERDEM

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6.       ABDURRAHMAN KURT

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       ALİ İHSAN MERDANOĞLU

ORTA

ÇİFTÇİ

8.       MUSTAFA ELGÖRMÜŞ

YÜKSEK

İKTİSATÇI

9.       NETİCE ARSLAN

ORTA

ÖĞRETMEN

10.   ALAATTİN PARLAK

YÜKSEK

SANATÇI

11.   ABBAS BARIŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

 

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FARUK ÖZLÜ

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       FEVAİ ARSLAN

ORTA

İŞADAMI

3.       AYŞE KEŞİR

YÜKSEK

MÜŞAVİR

 

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEMSETTİN EMİR

YÜKSEK

 

2.       FATMA AKSAL

YÜKSEK

EKONOMİST

3.       MUSTAFA OKUR

İLK

SERBEST/ÖZEL

 

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞUAY ALPAY

YÜKSEK

AVUKAT

2.       METİN BULUT

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.       SERPİL BULUT

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4.       ÖMER SERDAR

YÜKSEK

AVUKAT

 

 

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TALHA EROL DURMAZ

YÜKSEK

DOKTOR

2.       SERKAN BAYRAM

YÜKSEK

AVUKAT

 

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EFKAN ALA

YÜKSEK

MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.       ADNAN YILMAZ

YÜKSEK

BÜROKRAT

3.       ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST

4.       İBRAHİM AYDEMİR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

5.       ABDURRAHİM FIRAT

YÜKSEK

AVUKAT

6.       ZAFER TARİKDAROĞLU

YÜKSEK

EĞİTMEN

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NABİ AVCI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       SALİH KOCA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       EMİNE NUR GÜNAY

YÜKSEK

EKONOMİST

4.       MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

5.       YETKİN TETİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

6.       ALİ DEMİREL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET ŞİMŞEK

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       ABDULHAMİT GÜL

YÜKSEK

AVUKAT

3.       ŞAMİL TAYYAR

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

4.       CANAN CANDEMİR ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

5.       ABDULLAH NEJAT KOÇER

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.       MEHMET ERDOĞAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

7.       SERPİL KAVRAK

YÜKSEK

AVUKAT

8.       ALİ ŞAHİN

YÜKSEK

ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

9.       FİKRET MURAT TURAL

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

10.   YUSUF ERDEM GÜZELBEY

YÜKSEK

MİMAR

11.   MEHMET MENDERES KARADUMAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12.   MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

YÜKSEK

MEMUR

 

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TURHAN ALÇELİK

YÜKSEK

DOKTOR

2.       ADEM TATLI

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

3.       MEHMET GELDİ

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       HATİCE KOCAOĞLU

YÜKSEK

ECZACI

 

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       KEMALETTİN AYDIN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       FERAMUZ ÜSTÜN

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

 

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       OSMAN KIZILBAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2.       RÜSTEM ZEYDAN

YÜKSEK

DOKTOR

3.       MEHMET ERTUŞ

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ADEM YEŞİLDAL

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ORHAN KARASAYAR

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       MEHMET ÖNTÜRK

YÜKSEK

İŞADAMI

4.       MEHMET ALĞAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

5.       HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

YÜKSEK

İKTİSATÇI

6.       TÜLİN DURGUN YETİM

YÜKSEK

DOKTOR

7.       İBRAHİM NACİ YAPAR

YÜKSEK

MÜHENDİS

8.       MEHMET HACIOĞLU

YÜKSEK

ÇİFTÇİ

9.       CANAN KAHRAMAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

10.   AHMET DEMİRTAŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FERDİ TURAN

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       CENGİZ ŞEYRAN

YÜKSEK

DANIŞMAN

ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       RECEP ÖZEL

YÜKSEK

AVUKAT

3.       İSMAİL ÖZDEMİR

YÜKSEK

BÜROKRAT

4.       AYŞE USTA

ORTA

İŞKADINI

 

İSTANBUL 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.

 

İDRİS GÜLLÜCE

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.

 

MİHRİMAH BELMA SATIR

YÜKSEK

AVUKAT

3.

 

EROL KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4.

 

AHMET BERAT ÇONKAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.

 

OSMAN CAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6.

 

BERAT ALBAYRAK

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

7.

 

İSMET UÇMA

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

8.

 

METİN KÜLÜNK

YÜKSEK

MÜHENDİS

9.

 

RAVZA KAVAKCI KAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

10.

 

ERKAN KANDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

11.

 

ALEV DEDEGİL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

12.

 

MEHMET ALİ PULCU

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

13.

 

HASAN SERT

YÜKSEK

MÜHENDİS

14.

 

HÜSEYİN YAYMAN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

15.

 

OSMAN BOYRAZ

YÜKSEK

MÜHENDİS

16.

 

FAİK IŞIK

YÜKSEK

AVUKAT

17.

 

HULUSİ ŞENTÜRK

YÜKSEK

MÜHENDİS

18.

 

ŞEYMA DÖĞÜCÜ

YÜKSEK

AVUKAT

19.

 

BİLAL TOPÇU

YÜKSEK

MUHASEBECİ

20.

 

RABİA İLHAN

YÜKSEK

AVUKAT

21.

 

FATMA VARANK

YÜKSEK

MİMAR

22.

 

ADEM SEFER

YÜKSEK

MÜHENDİS

23.

 

HURŞİT YILDIRIM

YÜKSEK

AVUKAT

24.

 

FAHRİ YASİN ŞENER

YÜKSEK

İKTİSATÇI

25.

 

PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

26.

 

AYŞE KARTAL

YÜKSEK

MUHASEBECİ

27.

 

MUSTAFA DEMİRAL

YÜKSEK

AVUKAT

28.

 

MUSTAFA ÖZMEN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29.

 

ESMA ERSİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

30.

 

ALİM ERDEMİR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

31.

 

COŞKUN KOÇ

YÜKSEK

ECZACI

 

İSTANBUL 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VOLKAN BOZKIR

YÜKSEK

DİPLOMAT

2.       AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

YÜKSEK

AVUKAT

3.       EKREM ERDEM

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4.       AZİZ BABUŞCU

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

5.       DURMUŞ ALİ SARIKAYA

YÜKSEK

MÜŞAVİR

6.       ETHEM TOLGA

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

7.       ŞİRİN ÜNAL

YÜKSEK

ORDU MENSUBU

8.       FATMA BENLİ

YÜKSEK

AVUKAT

9.       HÜSEYİN BÜRGE

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

10.   SEVİM SAVAŞER

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

11.   HAYDAR ALİ YILDIZ

YÜKSEK

AVUKAT

12.   MARKAR ESEYAN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

13.   OKTAY SARAL

YÜKSEK

MÜHENDİS

14.   AHMET HALDUN ERTÜRK

YÜKSEK

DOKTOR

15.   AHMET BAHA ÖĞÜTKEN

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

16.   AHMET HAMDİ ÇAMLI

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

17.   HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

18.   İBRAHİM SOLMAZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

19.   BEDRİ BAŞ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

20.   İSMAİL ERGÜNEŞ

YÜKSEK

AVUKAT

21.   MEHMET ER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

22.   PERİHAN TOĞAY

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

23.   MUHARREM BALTACI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

24.   REŞİDE YÜKSEL

YÜKSEK

DOKTOR

25.   MAHMUT DOĞAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

26.   SÜLEYMAN ENES KILIÇ

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

İSTANBUL 3 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUSTAFA ŞENTOP

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       ÖZLEM ZENGİN

YÜKSEK

AVUKAT

3.       FEYZULLAH KIYIKLIK

YÜKSEK

AVUKAT

4.       MEHMET MUŞ

YÜKSEK

EKONOMİST

5.       MEHMET DOĞAN KUBAT

YÜKSEK

AVUKAT

6.       TÜLAY KAYNARCA

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

7.       ABDURRAHİM BOYNUKALIN

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

8.       HARUN KARACA

ORTA

MUHASEBECİ

9.       UĞUR IŞILAK

ORTA

SANATÇI

10.   MUSTAFA YENEROĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

11.   MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS

12.   MEHMET METİNER

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

13.   HALİS DALKILIÇ

YÜKSEK

İKTİSATÇI

14.   MAHMUT ÖVÜR

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

15.   YILDIZ SEFERİNOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

16.   FATMA BETÜL SAYAN KAYA

YÜKSEK

MÜHENDİS

17.   TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

18.   MEHMET BAYKAN

YÜKSEK

AVUKAT

19.   RESUL KURT

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

20.   BETÜL BİRER

ORTA

SERBEST/ÖZEL

21.   ABDULLAH BAŞCI

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

22.   ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER

YÜKSEK

SAĞLIK GÖREVLİSİ

23.   CELAL BABAYİĞİT

YÜKSEK

AVUKAT

24.   HAKAN BAHADIR

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

25.   HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

26.   YEŞİL AYTULUM TURUT

ORTA

SERBEST/ÖZEL

27.   YASİN ZÜLBAHAROĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

28.   ABDULLAH SADIKSOY

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29.   ARİF KALMAZ

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

30.   FATMA NUR YAVUZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

31.   FEVZİ DURMUŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

İZMİR 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VEYSEL EROĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

3.       CEMİL ŞEBOY

YÜKSEK

MİMAR

4.       HÜSEYİN KOCABIYIK

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

5.       OZAN CEYHUN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

6.       NECİP NASIR

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       CEMAL BEKLE

YÜKSEK

SOSYOLOG

8.       MAHMUT ATİLLA KAYA

YÜKSEK

AVUKAT

9.       BEDİHA TÜRKYILMAZ

YÜKSEK

DOKTOR

10.   TALİP UZUN

YÜKSEK

MEMUR

11.   KAZIM ERTEN

YÜKSEK

MEMUR

12.   ÖMER SERTBAŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

13.   GÜRBÜZ AKBULUT

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

 

İZMİR 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       NESRİN ULEMA

YÜKSEK

ECZACI

3.       HAMZA DAĞ

YÜKSEK

AVUKAT

4.       KEREM ALİ SÜREKLİ

YÜKSEK

AVUKAT

5.       DURMUŞ BOZTUĞ

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6.       MEHMET BAYINDIR

YÜKSEK

DOKTOR

7.       SAVCI SAYAN

YÜKSEK

EKONOMİST

8.       NEŞE GÜRÇAY

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9.       TANSU KAYA

YÜKSEK

MÜHENDİS

10.   BİLAL KIRKPINAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

11.   ESRA ALADAĞ

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

12.   ALİ HADİM

ORTA

ÇİFTÇİ

13.   MÜJDE ÇELİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

 

 

KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MAHİR ÜNAL

YÜKSEK

BÜROKRAT

2.       NURSEL REYHANLIOĞLU

YÜKSEK

ECZACI

3.       VEYSİ KAYNAK

YÜKSEK

AVUKAT

4.       SEVDE BAYAZIT KAÇAR

YÜKSEK

İŞKADINI

5.       MEHMET UĞUR DİLİPAK

YÜKSEK

MÜHENDİS

6.       MEHMET İLKER ÇİTİL

YÜKSEK

DOKTOR

7.       TÜRK İSLAM KARAKOÇ

YÜKSEK

AVUKAT

8.       İMRAN KILIÇ

YÜKSEK

İLAHİYATÇI

 

KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       OSMAN KAHVECİ

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       SEDAT NAMAL

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       RECEP KONUK

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2.       RECEP ŞEKER

YÜKSEK

DOKTOR

KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MEHMET UÇUM

YÜKSEK

AVUKAT

2.       YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

YÜKSEK

DOKTOR

3.       ENSAR ERDOĞDU

YÜKSEK

AVUKAT

 

KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN

YÜKSEK

ECZACI

2.       METİN ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

3.       ZAFER NALBANTOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MEHMET ÖZHASEKİ

YÜKSEK

AVUKAT

2.       AHMET DOĞAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

3.       YAŞAR KARAYEL

YÜKSEK

MÜŞAVİR

4.       KEMAL TEKDEN

YÜKSEK

DOKTOR

5.       HAVVA TALAY ÇALIŞ

YÜKSEK

DOKTOR

6.       HALİL ERGEN

YÜKSEK

MEMUR

7.       İSMAİL TAMER

YÜKSEK

DOKTOR

8.       AVŞAR ASLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

9.       AYDIN KALKAN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

 

KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       OĞUZ KAĞAN KÖKSAL

YÜKSEK

MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.       RAMAZAN CAN

YÜKSEK

AVUKAT

3.       ABDULLAH ÖZTÜRK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HAMDİ IRMAK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.       VOLKAN GÖÇ

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       AYTAÇ AKSOY

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       SALİH ÇETİNKAYA

YÜKSEK

AVUKAT

2.       HACI TURAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       REŞİT POLAT

YÜKSEK

ECZACI

2.       AHMET SALİH DAL

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       FİKRİ IŞIK

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2.       RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.       ZEKİ AYGÜN

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       İLYAS ŞEKER

YÜKSEK

MÜHENDİS

5.       MEHMET AKİF YILMAZ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

6.       CEMALETTİN KAFLI

YÜKSEK

AVUKAT

7.       SAMİ ÇAKIR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8.       AYŞE MÜGE OLŞEN

YÜKSEK

ECZACI

9.       HALİT ÇOKAN

YÜKSEK

AVUKAT

10.   YALÇIN COŞTUR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

11.   YAHYA COŞKUN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

 

KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       AHMET DAVUTOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       MUSTAFA BALOĞLU

YÜKSEK

DOKTOR

3.       HÜSNÜYE ERDOĞAN

YÜKSEK

DOKTOR

4.       ZİYA ALTUNYALDIZ

YÜKSEK

MÜSTEŞAR

5.       MUHAMMET UĞUR KALELİ

ORTA

YÖNETİCİ - KAMU

6.       LEYLA ŞAHİN USTA

YÜKSEK

DOKTOR

7.       MEHMET BABAOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

8.       ABDULLAH AĞRALI

YÜKSEK

DOKTOR

9.       HALİL ETYEMEZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

10.   RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK

YÜKSEK

PİSİKOLOG

11.   HACI AHMET ÖZDEMİR

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

12.   ÖMER ÜNAL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.   MUSTAFA KAYA

YÜKSEK

MEMUR

14.   ÖMER FARUK KANIK

YÜKSEK

MÜHENDİS

KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       VURAL KAVUNCU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

3.       İSHAK GAZEL

YÜKSEK

AVUKAT

4.       AHMET TAN

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

 

MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       ÖZNUR ÇALIK

YÜKSEK

ECZACI

2.       TAHA ÖZHAN

YÜKSEK

MÜŞAVİR

3.       MUSTAFA ŞAHİN

YÜKSEK

EĞİTMEN

4.       NURETTİN YAŞAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.       BÜLENT TÜFENKCİ

YÜKSEK

AVUKAT

6.       BAYRAM TAŞKIN

YÜKSEK

AVUKAT

MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       RECAİ BERBER

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

2.       UĞUR AYDEMİR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

3.       SELÇUK ÖZDAĞ

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4.       MURAT BAYBATUR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5.       ŞULE TUNALI

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.       İSMAİL BİLEN

YÜKSEK

AVUKAT

7.       MUSA YILMAZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

8.       GÜZİDE İÇEN KASAP

YÜKSEK

 
7 Nisan 2015 Salı 18:01 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Nihat Genç
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Türker Ertürk
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Başakşehir
13
9
4
0
31
2
Beşiktaş
13
8
5
0
29
3
Fenerbahçe
13
7
4
2
25
4
Galatasaray
12
7
2
3
23
5
Bursaspor
12
6
3
3
21
6
Konyaspor
13
5
5
3
20
7
Osmanlıspor FK
13
4
7
2
19
8
K.D.Ç. Karabük
13
5
2
6
17
9
Akhisar Bld.
13
4
4
5
16
10
Antalyaspor
13
4
4
5
16
11
Gençlerbirliği
12
3
6
3
15
12
Alanyaspor
13
4
2
7
14
13
Trabzonspor
12
3
3
6
12
14
Kasımpaşa
12
3
3
6
12
15
Gaziantepspor
13
3
2
8
11
16
Ç. Rizespor
12
2
4
6
10
17
Kayserispor
12
2
3
7
9
18
Adanaspor
12
1
3
8
6
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
2016 TÜRKİYE AÇISINDAN NASIL GEÇECEK?
ÇOK İYİ
İYİ
BİR ŞEY DEĞİŞMEZ
KÖTÜ
ÇOK KÖTÜ
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:35
  • Güneş07:23
  • Öğlen12:23
  • İkindi14:46
  • Akşam17:01
  • Yatsı18:37
 
Tarihte Bugün
1791 - The Observer'ın (dünyanın ilk pazar günü gazetesi) ilk sayısı yayımlandı.
1859 - Mekteb-i Mülkiye kuruldu.
1881 - Los Angeles Times'ın ilk sayısı yayımlandı.
1897 - Osmanlı Devleti ile Yunanistan arasında barış anlaşması imzalandı.
1918 - ABD başkanı Woodrow Wilson, I. Dünya Savaşı barış görüşmeleri için Versay'a geldi. Başkanlığı sırasında Avrupa'ya gelen ilk ABD başkanı oldu.
1920 - Ankara'da maaşlarını alamayan öğretmenler ilk kez grev yaptı.
1927 - Cumhuriyet döneminin ilk kâğıt paraları tedavüle çıkarıldı.
1929 - Türk parasının değerini yükseltmek için alınacak önlemlerle her yerde yerli malı kullanılmasını hedefleyen bir kararname yayımlandı.
1933 - Eskişehir Şeker Fabrikası kuruldu.
1943 - İnönü-Churchill-Roosevelt arasında Kahire Konferansı yapıldı.
1945 - ABD Senatosu 65'e karşı 7 oyla BM'e katılma kararı aldı. (BM, 24 Ekim 1945'de kuruldu).
1945 - İstanbul'da komünizm karşıtı gösteride, Tan, La Turquie, Yeni Dünya matbaaları, Berrak ve ABC kitapevleri tahrip edildi.
1945 - Tan Olayı gerçekleşti. Tan gazetesi milliyetçi kesim tarafından saldırıya uğradı ve yağmalandı. Olaydan sonra gazete yayın hayatına son verdi.
1955 - Türkiye'de ilk elektrikli tren, İstanbul'da Sirkeci-Halkalı arasında çalışmaya başladı.
1961 - İngiltere'de doğum kontrol hapları serbestçe satışa çıkarıldı.
1980 - Rock grubu Led Zeppelin dağıldıklarını açıkladı.
1981 - ABD başkanı Ronald Reagan CIA'nın ülkedeki casusluk faaliyetlerine izin vererek örgütün yetkilerini genişletti.
1981 - Danışma Meclisi Başkanı Sadi Irmak "Askerler kışlaya dönmenin hasreti içinde" dedi.
2000 - Yatağan Termik Santrali'nde üretim durduruldu. Santral filtresiz çalıştırıldığı için Yatağan halkını zehirliyordu.
2002 - BM Güvenlik Konseyi Irak'ın "gıda karşılığı petrol" programını altı ay uzatma kararı aldı.
2009 - Hükümet kararnamesi ile Türkiye'ın İlaç fiyatları inecek. Orijinal ilaçlarda %40, jeneriklerde %20, KKİ nedeniyle %13 oranında inecek. Pazar payına göre ortalaması %50 civarı.
 
Arşiv
 
Süper Loto
01.12.2016 Tarihli Çekiliş Sonucu101823343650
 
On Numara
28.11.2016 Tarihli Çekiliş Sonucu03091114253336374045474851535459616465727880
 
Sayısal Loto
03.12.2016 Tarihli Çekiliş Sonucu242636434446
 
Şans Topu
30.11.2016 Tarihli Çekiliş Sonucu041011162601
 
 
Yukarı Çık