İşte Kılıçdaroğlu-Bahçeli 'nafile' görüşmesinin nedeni

Ana Sayfa » Siyaset » AKP, 30 ilin ilçe adaylarını açıkladı

AKP, 30 ilin ilçe adaylarını açıkladı

AKP, aralarında Trabzon ve İstanbul'un da bulunduğu 11'i büyükşehir, toplam 30 ilin ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

 
25 Ocak 2014 Cumartesi 07:58 
Yorum YapYazdır
 
 
AKP, 30 ilin ilçe adaylarını açıkladı

İşte o liste:

 

TRABZON

Akçaabat: Şefik Türkmen

Araklı: Recep Çebi

Arsin: Erdem Şen

Beşikdüzü: Orhan Bıçakçıoğlu

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

Çaykara: Hanefi Tok

Dernekpazarı: Mehmet Aşık

Düzköy: Salih Bakal

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

Köprübaşı: Ahmet Tekke

Maçka: Koray Koçhan

Of: Salim Salih Sarıalioğlu

Ortahisar: Ahmet Metin Genç

Sürmene: Rahmi Üstün

Şalpazarı: Fehmi Cengiz

Tonya: Osman Beşel

Vakfıkebir: Muhammet Balta

Yomra: İbrahim Sağıroğlu

 

İSTANBUL:

Adalar: Coşkun Özden

Arnavutköy: Ahmet Haşimi Baltacı

Ataşehir: Nimetullah Topu

Avcılar: Bayram Şenocak

Bağcılar: Lokman Çağırıcı

Bahçelievler: Osman Develioğlu

Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin

Başakşehir: Mevlüt Uysal

Bayrampaşa: Atila Aydıner

Beşiktaş: Zeynep Abidin Okul

Beykoz: Yücel Çelikbilek

Beylikdüzü: Yusuf Uzun

Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan

Büyükçekmece: Celal Babayiğit

Çatalca: Savaş Barutçu

Çekmeköy: Ahmet Poyraz

Esenler: M. Tevfik Göksu

Esenyurt: Necmi Kadıoğl

Eyüp: Remzi Aydın

Fatih: Mustafa Demir

Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Ust

Güngören: Şakir Yücel Karaman

Kadıköy: Hurşit Yıldırım

Kağıthane: Fazlı Kılıç

Kartal: Temurhan Yıldız

Küçükçekmece: Temel Karadeniz

Maltepe: Edibe Sözen Yavuz

Pendik: Salih Kenan Şahin

Sancaktepe: İsmail Erdem

Sarıyer: Mahmut Sedat Özsoy

Silivri: Tahir Sert

Sultanbeyli: Hüseyin Keskin

Sultangazi: Cahit Altunay

Şile: Can Tabakoğlu

Şişli: Mukadder Başeğmez

Tuzla: Şadi Yazıcı

Ümraniye: Hasan Can

Üsküdar: Hilmi Türkmen

Zeytinburnu: Murat Aydın

 

 

BARTIN

Amasra: Ali Yıldırım

Kurucaşile: Mehmet Zih

ni Sayın

Ulus: Hasan Hüseyin Uzun

BAYBURT

Aydıntepe: Şükrü Ayan

Demirözü: Selami Ersen

BİNGÖL

Adaklı: Zeki Işık

Genç: Mehmet Hadi Topraktan

Karlıova: Veysi Bingöl

Kığı: Coşkun Güven

Solhan: Abdulhakim Yıldız

Yayladere: Sabahattin Köymen

Yedisu: Salih Uçan

BİTLİS

Adilcevaz: Necati Gürsoy

Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban

Güroymak: Hüseyin Mutlu

Hizan: Bedirhan Ekinci

Mutki: Vahdettin Barlak

Tatvan: Fettah Aksoy

ÇANAKKALE

Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin

Bayramiç: Saadettin Arslan

Biga: Mehmet Özkan

Bozcaada: Ali Balcı

Çan: Abdurrahman Kuzu

Eceabat: Kemal Dokuz

Ezine: Haluk Babaoğlu

Gelibolu: Aygen Akdağ

Gökçeada: Yücel Atalay

Lapseki: Eyüp Yılmaz

Yenice: Veysel Acar

DÜZCE

Akçakoca: Cüneyt Yemenici

Cumayeri: Recep Tuna

Çilimli: Muhsin Yavuz

Gölyaka: Bekir Akbulut

Gümüşova: Ahmet Azap

Kaynaşlı: Erol Bayraktar

Yığılca: Muzaffer Yiğit

EDİRNE

Enez: Abdullah Bostancı

Havsa: Naci Arda

İpsala: Mehmet Kerman

Keşan: Mustafa Mercan

Lalapaşa: Ali Osman Uzman

Meriç: Nihat Yörük

Süloğlu: Erol Atik

Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu

 

HAKKARİ

Çukurca: Mustafa Turan

Şemdinli: Fikri Algül

Yüksekova: Mehmet Ali Vatansever

 

ERZİNCAN

Çayırlı: Atınç Bahadır

İliç: Ahmet Ramazan Buran

Kemah: Mahmut Cantekin

Kemaliye. Mustafa Haznedar

Otlukbeli: Vahdet Ercan

Refahiye: Vezir Dumanlı

Tercan: Karabey Atıcı

Üzümlü: Ahmet Sazlı

 

IĞDIR

Aralık: Yıldırım Turan

Karakoyunlu: Ziyatali Deliktaş

Tuzluca: Ahmet Sait Sadrettin Türkan

 

KARABÜK

Eflani: İbrahim Ertuğrul

Eskipazar: Dursun Baş

Ovacık: Hüseyin Denli

Safranbolu: Necdet Aksoy

Yenice: Zeki Çaylı

 

KİLİS

Elbeyli: Süleyman Şimşek

Musabeyli: Ayhan Yılmaz

Polateli: Hakkı Çelik

MUŞ

Bulanık: Resul Bulut

Hasköy: Mürsel Özen

Korkut: Haşim Arık

Malazgirt: Vefa Yıldız

Varto: Mehmet Lütfü Turgut

 

NİĞDE

Altunhisar: Erdal Sarı

Bor : Sıtkı Erat

Çamardı: Yavuz Soylu

Çiftlik: Bayram Taş

Ulukışla: Ali Uğurlu

 

RİZE

Ardeşen: Hakan Gültekin

Çamlıhemşin: Osman Haşimoğlu

Çayeli: Atilla Esmen

Derepazarı: Yakup Samangül

Fındıklı: Adnan Özbalaban

Güneysu: Halil Turan

Hemşin: Halim Kazım Bekar

İkizdere: Hasan Kösoğlu

İyidere: Ahmet Mete

Kalkandere: Nihat Çolak

Pazar: Ahmet Basa

 

SİVAS

Akıncılar: Hasan Şen

Altınyayla: Necmettin Mermer

Divriği: Halit Yazıcı

Doğanşar: Necdet Oktay Karaman

Gemerek: Hakan Bozbıyık

Gölova: İbrahim Yenidünya

Gürün: Mehmet Aktaş

Hafik: Mitat İlhan

İmranlı: Durhan Demir

Kangal: Mehmet Öztürk

Koyulhisar: Eyüp Ayın

Suşehri: Fazlı Yüksel

Şarkışla: Ahmet Turgay Oğuz

Ulaş: İsrafil Göçgün

Yıldızeli: Mustafa Arda

Zara: Seyit Ahmet Pala

 

TUNCELİ

Çemişgezek: Necati Tayyar

Hozat: Teslim Dalkıran

Mazgirt: Süleyman Canpolat

Nazımiye: Bertal Ateş

Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi

Pertek: Recai Vural

Pülümür: Alişan Aslan

 

YOZGAT

Akdağmadeni: Suphi Daştan

Aydıncık: Ahmet Koçak

Boğazlıyan: Hamdi Erdal

Çandır: Mustafa Ertan Örgün

Çayıralan: Yasin Şahiner

Çekerek: Bedrettin Bozkurt

Kadışehri: Davut Karadavut

Saraykent: Ahmet Öçal

Sarıkaya: Ali Osman Erbir

Sorgun: Ahmet Şimşek

Şefaatli: Zeki Bozkurt

Yenifakılı: Yalçın Karadavut

Yerköy: Mehmet Ağaoğlu

 

HATAY

Altınözü: Rifat Sarı

Antakya: İsmail Kimyeci

Arsuz: Mehmet Sürer

Belen: Adnan Vurucu

Defne: Onur Karataş

Dörtyol: Bilgehan Aksoy

Erzin: Kasım Şimşek

Hassa: Abdurrahman Demirel

İskenderun: Mehmet Soydan

Kırıkhan: Ayhan Yavuz

Kumlu: İbrahim Paç

Payas: Bekir Altan

Reyhanlı: Hüseyin Şamverdi

Samandağ: Mehmet Gümüş

Yayladağı: Mehmet Kalkan

 

MARDİN

Artuklu: Serdal Yay

Dargeçit: Mehmet Dursun

Derik: Hasip Necimoğlu

Kızıltepe: Cebrail Dinler

Mazıdağı: Abdurrahman Önen

Midyat: Şehmus Nasıroğlu

Nusaybin: Mehmet Ali Tekin

Ömerli: Yılmaz Altındağ

Savur: Nezir Yıldız

Yeşilli: Hayrettin Demir

 

MUĞLA

Bodrum: Ali Server Yazgan

Dalaman: Beyhan Korkut

Datça: Günay Cennet

Fethiye: Muhsin Eryılmaz

Kavaklıdere: Mehmet Demir

Köyceğiz: Kemal Ceylan

Marmaris: Ali Doğan Tugay

Menteşe: Mestan Yayman

Milas: Rüştü Yiğitkaya

Ortaca: Çetin Uslu

Seydikemer: Yakup Otgöz

Ula: Nadi Şenkal

Yatağan: Mustafa Toksöz

 

SAKARYA

Adapazarı: Süleyman Dişli

Akyazı: Hasan Akcan

Arifiye: İsmail Karapullukçu

Erenler: Cavit Öztürk

Ferizli: Ahmet Soğuk

Geyve: Murat Kaya

Hendek: Ali İnci

Karapürçek: Orhan Yıldırım

Karasu: Mehmet İspiroğlu

Kaynarca: Zeynur Özel

Kocaali: Ahmet Acar

Pamukova: Cevat Keser

Sapanca: Aydın Yılmazer

Serdivan: Yusuf Alemdar

Söğütlü: Hüseyin Genç

Taraklı: Tacettin Özkaraman

 

TEKİRDAĞ

Çerkezköy: Ali Ertem

Çorlu: Özlem Yemişçi

Ergene: Hüseyin Bulut

Hayrabolu: Şener Çelikayar

Kapaklı: Ömer Karadeniz

Malkara: Salih Keskin

Marmaraereğlisi: Hikmet Ata

Muratlı: Ahmet Türkoğlu

Saray: İbrahim Duraklı

Süleymanpaşa: Ahmet Aygün

Şarköy: Hatip Şirazi Batı

 

ESKİŞEHİR

Alpu: Rafet Demirtaş

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mustafa Pekak

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney

Mihalgazi: Zeynep Akgün

Mihalıççık: İsmail Uysal

Odunpazarı: Nevzat Önder

Sarıcakaya Faruk Güler

Seyitgazi: Hasan Kalın

Sivrihisar: Hamid Yüzügüllü

Tepebaşı: Orhan Soydaş

 

İZMİR

Aliağa: İbrahim Ethem Yorulmaz

Balçova: Hasan Özcan

Bayındır: Mehmet Kertiş

Bayraklı: İsmail Sarı

Bergama: Hasan Şahin

Beydağ: Fevzi Kaya

Bornova: İlhan Kaya

Buca: Cemil Şeboy

Çeşme: Mustafa Cenger

Çiğli: Adnan Yılmaz

Dikili: Ahmet Dağdelen

Foça: Salih Emrullah Keleş

Gaziemir: Kerem Fahri Baykalmış

Güzelbahçe: Cengiz Sandıklı

Karabağlar: Necip Kalkan

Karaburun: Hüseyin Onur Altın

Karşıyaka: Tanfer Kemerli

Kemalpaşa: Arif Uğurlu

Kınık: Sadık Doğruer

Kiraz: Erol Çomak

Konak: İlknur Denizli

Menderes: Bülent Soylu

Menemen: Mehmet Bilal Kaplangı

Narlıdere: Erkan Dereli

Ödemiş: Mahmut Badem

Seferihisar: Hamit Nişancı

Selçuk: Dahi Zeynel :akıcı

Tire: Mehmet Çeltikcioğlu

Torbalı: Adnan Yaşar Görmez

Urla: Erşan Eroğlu

 

MERSİN

Akdeniz: Mehmet Sinan Cebe

Anamur: Atilla Olçum

Aydıncık: Ferat Aktan

Bozyazı: Ali Deniz

Çamlıyayla: İslam Sarı

Erdemli: Alpaslan Gürgenç

Gülnar: Mehmet Bahar

Mezitli: Nuri Hocaoğlu

Mut: Murat Orhan

Silifke: Bilal Özkan

Tarsus: Hakkı Meniz

Toroslar: Mehmet Bolat

Yenişehir: Gönül Dilmenli

ORDU

Akkuş: İsa Demirci

Altınordu: Engin Tekintaş

Aybastı: İzzet Gündoğar

Çamaş: Alahitdin Gider

Çatalpınar: Ahmet Türe

Çaybaşı: İsmet Yanık

Fatsa: Hüseyin Anlayan

Gölköy: Ali Kemal Mert

Gülyalı: Talip Şen

Gürgentepe: Yener Yalçınkaya

İkizce: Bahri Söğüt

Kabadüz: Yener Kaya

Kabataş: Yakup Yılmaz

Korgan: Tuncay Kiraz

Kumru: Günan Murat Hatipoğlu

Mesudiye: İsa Gül

Perşembe: Kemal Bahtiyar

Ulubey: İsa Türkcan

Ünye: Ahmet Çamyar

 

SAMSUN

Alaçam: Hadi Uyar

Asarcık: İbrahim Yüce

Atakum: İshak Taşçı

Ayvacık: Mustafa Belur

Bafra: Zihni Şahin

Canik: Osman Genç

Çarşamba: Hüseyin Dündar

Havza: Murat İkiz

İlkadım: Erdoğan Tok

Kavak: ibrahim Sarıcaoğlu

Ladik: Selim Özbalcı

Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu

Salıpazarı: Halil Akgül

Tekkeköy: Hasan Togar

Terme: Şenol Kul

Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis

Yakakent: Hüseyin Kıyma

 
25 Ocak 2014 Cumartesi 07:58 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Nihat Genç
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Türker Ertürk
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Başakşehir
17
11
6
0
39
2
Beşiktaş
17
11
5
1
38
3
Galatasaray
17
11
3
3
36
4
Fenerbahçe
17
9
5
3
32
5
Bursaspor
17
8
3
6
27
6
Osmanlıspor FK
17
6
8
3
26
7
Antalyaspor
17
7
4
6
25
8
Konyaspor
17
6
6
5
24
9
Gençlerbirliği
17
5
7
5
22
10
Trabzonspor
17
6
3
8
21
11
K.D.Ç. Karabük
17
6
3
8
21
12
Kasımpaşa
17
6
3
8
21
13
Akhisar Bld.
17
5
5
7
20
14
Alanyaspor
17
5
3
9
18
15
Ç. Rizespor
17
4
4
9
16
16
Kayserispor
17
3
3
11
12
17
Gaziantepspor
17
3
2
12
11
18
Adanaspor
17
2
5
10
11
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
2016 TÜRKİYE AÇISINDAN NASIL GEÇECEK?
ÇOK İYİ
İYİ
BİR ŞEY DEĞİŞMEZ
KÖTÜ
ÇOK KÖTÜ
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:49
  • Güneş07:35
  • Öğlen12:43
  • İkindi15:13
  • Akşam17:28
  • Yatsı19:04
 
Tarihte Bugün
1535 - İspanyol fatih (Konkistador) Francisco Pizarro Peru'nun başkenti Lima'yı keşfetti.
1778 - İngiliz kaşif James Cook, Hawaii'ye ulaştı.
1886 - Kadınlar, Şükufezar dergisinde "saçı uzun aklı kısa" deyimine karşı mücadele başlattı.
1896 - X-ışınları cihazı ilk kez New York'ta halka tanıtıldı. "X" adı, ne tür bir ışın olduğunun bilinmeyişini simgeliyordu.
1903 - Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Theodore Roosevelt'in Birleşik Krallık Kralı VII. Edward'a gönderdiği radyo mesajı, Birleşik Devletlerden radyo ile yapılan ilk okyanus aşırı iletişim olmuştur.
1910 - Çırağan Sarayı yandı. Saray 1865'te Sultan Abdülaziz tarafından inşa ettirilmişti.
1911 - İlk defa bir uçak, bir geminin güvertesine iniş yaptı. Pilot Eugene B. Ely, San Francisco limanında bulunan USS Pennsylvania gemisine indi.
1912 - Kaptan Robert Scott Güney Kutbuna ulaştı. Bunu başaran ilk insan olmayı hayal ediyordu ancak Roald Amundsen ondan yaklaşık bir ay önce bunu başarmıştı.
1919 - I. Dünya Savaşı'nda yenik düşen devletlerle anlaşmalar yapmak üzere, İtilaf Devletleri temsilcilerinin oluşturduğu Paris Barış Konferansı açıldı. Avrupa'nın haritası yeniden çizildi.
1924 - İstanbul'da Milli Türk Ticaret Birliği Kongresi toplandı.
1927 - Lozan Antlaşması, Amerikan Senatosu tarafından reddedildi.
1928 - Çerkez Hacı Sami çetesinden 3 kişi Eminönü Meydanı'nda idam edildi. Bu kişiler Atatürk'e suikast iddiasıyla idama mahkum edilmişlerdi.
1931 - Cumhuriyet gazetesinin düzenlediği Türkiye Güzellik Kraliçesi yarışmasını, Naşide Saffet Hanım kazandı.
1940 - Milli Koruma Kanunu kabul edildi.
1943 - Sovyetler, Leningrad'da hüküm süren Nazi kuşatmasını kırdıklarını açıkladı.
1944 - Trak adlı yolcu vapuru, Çanakkale'den Bandırma'ya giderken kayalara bindirerek battı: 24 kişi öldü.
1946 - Madam Butterfly operası, Ankara'da sahnelendi.
1947 - İstanbul'da Muallimler Birliği kuruldu.
1950 - Demokrat Parti (DP) işçiye grev hakkı istedi.
1951 - Vietnam Kurtuluş Cephesi gerillaları Hanoi'den geri çekildi; şehir Fransız'ların eline geçti.
1954 - Yabancı Sermaye Yasası Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edildi.
1966 - Vefa Poyraz İstanbul valiliğine atandı.
1966 - Ankara Cezaevi'nde af isteyen mahkumlar isyan etti. İstanbul Üsküdar Toptaşı Cezaevi'nde 260 mahkum açlık grevine başladı.
1969 - ABD'li bilim insanlarınca, düzenli elektromanyetik dalgalar yayan ilk pulsarlar bulundu.
1977 - Zatürreye yol açan gizemli Lejyoner hastalığı'nın amili olan bakteri bulundu ve Legionella pneumophila olarak adlandırıldı.
1983 - Kültür Bakanlığı'nca Sinema Yasa Tasarısı hazırlandı. Bakanlık tasarıyla filmlere denetim getiriyordu.
1984 - -Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) davası duruşmasında sanıklara tek tip elbise giydirildi.
1989 - Kıbrıslı işadamı Asil Nadir, Günaydın gazetesinden sonra Gelişim Yayınları'nı da satın aldı.
1991 - Irak, İsrail'in Tel Aviv ve Hayfa şehirlerine Scud füzesi attı.
1991 - Hükümet, TBMM'den gerektiğinde Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yurt dışında görevlendirilmesi ve yabancı askerlerin Türkiye'de bulundurulması konusunda yetki aldı.
1993 - Bayburt'un Üzengili köyü üzerine çığ düştü; 56 kişi öldü, 22 kişi yaralandı.
1996 - Michael Jackson ile Lisa Marie Presley'nin iki yıl süren evlilikleri boşanma ile sona erdi.
2005 - 800 yolcu kapasiteli yolcu uçağı Airbus A380, Toulouse'da (Fransa) basına tanıtıldı.
532 - Konstantinopolis (günümüzde İstanbul)'te başlayan Nika ayaklanması tamamen bastırıldı. 30.000 kişinin öldüğü tarihin bu en kanlı ayaklanması 13 Ocak'ta başlamıştı.
 
Arşiv
 
Süper Loto
12.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu081315212246
 
On Numara
16.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu04060711131823272934414550515259676973747579
 
Sayısal Loto
14.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu052629343536
 
Şans Topu
11.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu020308202608
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık