AKP'lilerden Kılıçdaroğlu'na tekbirli ölüm tehdidi

Ana Sayfa » Trabzon Gündemi » 2 gün sürecek Trabzon Çalıştayı başlıyor

2 gün sürecek Trabzon Çalıştayı başlıyor

Trabzonlu İş Adamları Ve Bürokratları Derneği (TİAB) tarafından düzenlenen Marka Şehir Strateji Çalıştayı’nın ikinci ayağı yarın Trabzon’da başlayacak. Dernek Başkanı, İstanbul Ticaret Odası eski yönetim kurulu başkanı Atalay Şahinoğlu, Trabzon’a ilişkin çok sayıda yapılmış çalışma, önerilmiş ya da hazırlanmış proje olduğunu, ancak bunların sistematik bir biçimde sıraya konulup yaşama geçirilmesi ve bu sürecin izlenmesinde ciddi sorunlar bulunduğunu savundu.

 
22 Mayıs 2015 Cuma 16:03 
Yorum YapYazdır
 
 
2 gün sürecek Trabzon Çalıştayı başlıyor

 

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde TİAB Başkanvekili Ağaoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Akçay ile TİAB Başkan Yardımcısı Alka İnşaatçılık Grubu Başkanı Ali Gurbetçi ile bir basın toplantısı düzenledi. Yarın Novotel’de başlayacak ve 2 gün sürecek çalıştaya 60 kamu görevlisi, 21 sivl toplum örgütü temsilcisi ve 55 özel sektör temslcisinin katılacağını, oluşturulacak masalarda sorunların tartışılıp, hazırlanan tutanakların nihayi raporun oluşturulmasında kullanılacağını söyledi. Ortaya çıkacak projelerin yaşa geçmesi yolunda cumhurbaşkanından, hükümete, meclisten siyasal partilere, bürokrasiye ve yerel kurumlara kadar gerekli baskının kurulacağını ve izlenmenin yapılacağını söyleyen Şahin, Trabzon’un başta turizm olmak üzere pek çok alanda birçok potansiyel bulunduğunu, ancak bu potansiyelin yaşama geçirilemediğini belirtti.

 

 

İŞTE KATILIMCILAR

 

KAMU

  1. HIZIR AKTAŞ – TRABZON İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
  2. AHMET ÇAMURALİ – ÇAYKARA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
  3. PROF. DR. NECATİ TÜYSÜZ – K.T.Ü. REKTÖR YARDIMCISI
  4. DOÇ. DR. MİNE GÖZÜBÜYÜK TAMER – K.T.Ü.
  5. PROF. DR. YAVUZ ÖZORAN – AVRASYA ÜNV. REKTÖR YRD.
  6. PROF. DR. AŞKIN ASAN – AVRASYA ÜNV. REKTÖRÜ
  7. ADNAN İPEK – KREDİ VE YURTLAR KURUMU TRABZON BÖLGE MÜDÜRÜ
  8. CEMALETTİN YAZICI – GENÇLİK HİZM. VE SPOR TRABZON İL MÜDÜRÜ
  9. BİRDAL ÖZTÜRK – GENÇLİK HİZM. VE SPOR TRABZON İL MÜDÜR YRD.
  10. ECVET KURT – SPOR UZMANI
  11. YRD. DOÇ. DR. HAMİT CİHAN – K.T.Ü. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEK OKULU MÜDÜR YRD.
  12. YRD. DOÇ. DR. ENGİN ERŞEN – AVRASYA ÜNV. SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
  13. ADEM CEBECİ – ERDOĞDU ANADOLU LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
  14. AHMET TAŞAN – TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD. KÜLTÜR VE SOSY. İŞLER DAİRE BŞK.
  15. UZM. DR. KEMAL SÜLEYMAN – TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
  16. DR. KÖKSAL HAMZAOĞLU – TRABZON HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜ
  17. PROF. DR. GAMZE ÇAN – K.T.Ü.
  18. PROF. DR. YÜKSEL ALİYAZICIOĞLU – K.T.Ü.
  19. YRD. DOÇ. DR. İSMAİL HAKKI OCAK – AVRASYA ÜNV.
  20. YRD. DOÇ. DR. HALİT ÇINAR – TRABZON KAMU HAST. GENEL SEKRT.
  21. ÖZGÜR BORA YAPRAK – SAĞLIK BAKANLIĞI ŞEHİR HAST.
  22. VAHİT KETBOĞA – DOKA
  23. İSMAİL KANSIZ – TRABZON İL TURİZM MÜDÜRÜ
  24. MUSTAFA AKKAYA – TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD.
  25. PROF. DR. HÜSEYİN SABRİ KURTOĞLU – K.T.Ü.
  26. DOÇ. DR. ASIF YOLDAŞ – AVRASYA ÜNV.
  27. ÇETİN OKTAY KALDIRIM – DOKA
  28. KEMAL AKPINAR – DOKA
  29. NURAY KANSIZ – TRABZON BİLİM SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
  30. PROF. DR. OLKAN ÇUVALCI – TEKNOKENT
  31. BİLAL TİMUR – UDHB MÜHENDİS
  32. PROF. DR. BİRDOĞAN BAKİ – K.T.Ü.
  33. DOÇ. DR. COŞKUN HAMZAÇEBİ – K.T.Ü.
  34. FİKRİ AKKAYA – DOKA
  35. YRD. DOÇ. DR. LEVENT KALYON – AVRASYA ÜNV.
  36. AHMET AYDIN – TRABZON HAVALİMANI BAŞ MÜDÜRÜ
  37. ÖMER YILDIZ – T.C.D.D. GENEL MÜDÜRÜ
  38. SELAHATTİN BAYRAMÇAVUŞ – KARAYOLLARI 10. BÖLGE
  39. CAHİT GÜLBAY – TRABZON TARIM İL MÜDÜRÜ
  40. PROF. DR. KADİR SEYHAN – K.T.Ü.
  41. DOÇ. DR. İLHAN AYDIN – SU ÜRÜNLERİ ARAŞTİRMA ENST.
  42. YILMAZ BOZ – ATATÜRK BAHÇE BİTKİLERİ ARAŞTIRMA ENST.
  43. PROF. DR. SEVİM KÖSE – K.T.Ü.
  44. YRD. DOÇ. DR. BAŞAK SUNGUR – AVRASYA ÜNV.
  45. MEHMET SEZGİN – DOKA
  46. PROF. DR. MUSTAFA VAR – K.T.Ü.
  47. DOÇ. DR. CENAP SANCAR – K.T.Ü.
  48. DOÇ. DR. CENGİZ TAVŞAN – K.T.Ü.
  49. DOÇ. DR. YAVUZ ALPTEKİN – K.T.Ü.
  50. YRD. DOÇ. DR. H. EMRE ENGİN – AVRASYA ÜNV.
  51. ONUR ADIYAMAN – DOKA
  52. ŞANSAL AYDOĞDU – T.K.D.K. İL KOOR.
  53. POR. DR. NEZAHAT ALTUNTAŞ – K.T.Ü.
  54. PROF. DR. SONAY ÇEVİK – K.T.Ü.
  55. PROF. DR. MUSTAFA KANDİL – AVRASYA ÜNV.
  56. BİRKAN GÖRGÜN – DEVLET TİYATROLARI
  57. MUHARREM MERMERTAŞ – BASIN İLAN KURUMU
  58. AYCA USTAÖMEROĞLU – K.T.Ü.
  59. GÜROL USTAÖMEROĞLU – K.T.Ü.
  60. MURAT KÖKSAL – EMNİYET MÜDÜRÜ

 

S.T.K.

  1. PROF. DR. İSMAİL YÜKSEK - TİAB
  2. CAHİT ERDEM – T.A.S.K. FEDERASYONU
  3. ABİŞ HOPİKOĞLU – TRABZONSPOR BASKETBOL
  4. KENAN MALKOÇ - TİAB
  5. DR. AHMET RIZA GÜNER – TABİP ODASI BAŞKANI
  6. SUAT GÜRKÖK – TÜRSAB
  7. TANER DEMİRBULUT – TRABZON BÖLGESEL REHBERLER DERNEĞİ
  8. M. SUAT HACISALİHOĞLU – T.T.S.O
  9. AYHAN ZEYTİNOĞLU – KOCAELİ SANAYİ ODASI
  10. A. HAMDİ GÜRDOĞAN – D.K.İ.B.
  11. AHMET ALEMDAROĞLU – T.O.S.B.
  12. METİN KARA – ESNAF ODALARI
  13. YAHYA ÇAVDAR – ZİRAAT MÜH. ODASI
  14. AHMET MUTLU – BALIKÇILAR KOOP.
  15. ŞÜKRÜ GÜNGÖR KÖLEOĞLU – TRABZON TİCARET BORSASI
  16. MUSTAFA YAYLALI – İNŞAAT MÜH. ODASI
  17. SAYİM ADANUR – MİMARLAR ODASI
  18. KADİR GÜNAY – ŞEHİR PLANCILARI ODASI
  19. DOÇ. DR. RECEP NİŞANCI – HARİTA MÜH. ODASI
  20. ADNAN TAÇ – SANAT EVİ DERNEĞİ
  21. TURGUT ÖZDEMİR – GAZETECİLER CEMİYETİ

 

 

ÖZEL SEKTÖR

  1. OP. DR. AHMET ÇUBUKÇU – ÖZEL MEDİCAL PARK HAST.
  2. HÜSEYİN KOÇ – ÖZEL İMPERİAL HAST.
  3. DR. OSMAN BULUT – ÖZEL CLİNART HAST.
  4. ÖZCAN İLARSLAN – İŞ ADAMI
  5. MURAT ÖZDAĞ – İŞ ADAMI
  6. HAKAN GÜRHAN – İŞ ADAMI
  7. GMZE ERGEL – FORUM TRABZON AVM
  8. KENAN BİLGİN – SANAYİCİ
  9. ÇETİN NUHOĞLU – İŞ ADAMI
  10. ÖNDER REİS – REİSOĞLU NAKLİYAT
  11. ERDAL SARAL – SANAYİCİ
  12. AVNİ HALİLOĞLU – UZMAN ARICI
  13. HÜSEYİN TÜYSÜZ – SÜT ÜRÜNLERİ
  14. ŞÜKRÜ ERÜZ – İŞ ADAMI
  15. YILMAZ KARADENİZ – KEBİR SÜT
  16. SÜLEYMAN BİLGİN – ÇİÇEK İHRACATÇISI
  17. ALİ BOZ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  18. KURTULUŞ ALTUN – MİMAR/MÜHENDİS
  19. LÜTFÜ ALTUN – MİMAR
  20. ALİ EYÜBOĞLU – GAZETECİ/MİLLİYET
  21. MEHMET YİĞİT ALP – NTC YAPIM
  22. GÜRKAN ZENGİN – AL JAZEERA TÜRKİYE DİREKTÖRÜ
  23. MUSTAFA KARAALİOĞLU – GAZETECİ/NTV
  24. HAYAT BAYRAMOĞLU – PAZARLAMA UZMANI
  25. ERGUN DEMİRSOY – KALP CERRAHI
  26. GÜL MOĞOL AKGÜL – İŞLETMECİ
  27. SAFA BAYAR YAVUZ – SANAYİCİ
  28. İLHAM SÜHEYL AYGÜL – İNSAN KAYNAKLARI
  29. ŞEREF DEDE – AVUKAT
  30. DERYA HATİBOĞLU – VODAFONE GENEL MDR. YRD.
  31. FATİH KULAÇ – ZATEŞ İNŞAAT/İŞ ADAMI
  32. TUNCER TAŞ – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  33. CÜNEYT OCAK – GÖZ DOKTORU
  34. ORAL GÜVEN – OTOMOTİV/YÖNETİCİ
  35. ÇİĞDEM GÜVEN – DANIŞMANLIK FİRMASI/İŞ KADINI
  36. YAVUZ SELİM PATA – PROF.
  37. EBRU KASIMOĞLU – İŞ KADINI/REKLAMCI
  38. GÜRSEL SAKA – DOÇ. DR. (ÖZEL SEKTÖR)
  39. HASAN KAHRAMAN - İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  40. MERİH GÜLSEVEN – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  41. SANLI ÖZKAN - İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  42. ZEKERİYA TURFANDA - İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  43. ERHAN ERGUN – BİLGİ İŞLEM YÖNETİCİSİ
  44. HAKAN ZİYA GÜNAYDIN – İLAÇ SEKTÖRÜ/YÖNETİCİ
  45. CELİL HEKİMOĞLU – HEKİMOĞLU DÖKÜM
  46. EROL TUNA – TUNALAR OTOMOTİV/İŞ ADAMI
  47. HÜLYA ULUSOY – ULAŞTIRMA/TURİZM YÖNETİCİSİ
  48. VAROL CİVİL – TEB
  49. ORHAN AKÇAY – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  50. ALİ GURBETÇİ – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  51. ATALAY ŞAHİNOĞLU – YÖNETİCİ
  52. BURHAN AĞAOĞLU – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  53. KEMAL ŞENER – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ
  54. SÜLEYMAN KISA – İNŞAAT MÜTEAHHİDİ 
 
22 Mayıs 2015 Cuma 16:03 
Yorum YapYazdır
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Attila Aşut
 
Nihat Genç
 
Türker Ertürk
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Ahmet Özer
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Kazım DEMİR
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Mustafa Önsel
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1441 - İngiltere Kralı VI. Henry Eton Koleji'ni kurdu.
1645 - İstanbul'dan 348 harp ve nakliye gemisiyle hareket eden Osmanlı ordusu, Girit adasına çıktı.
1854 - Çarlık Rusyası ordularının, savaş meydanını terk ederek, geri çekilmesiyle Silistre zaferi kazanıldı.
1859 - İsviçre işadamı Jean Henry Dunant, İtalya'da Solferino savaşı sonrası uluslararası Kızılhaç'ı kurmaya karar verdi.
1894 - Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Olimpiyat oyunlarının dört yılda bir yapılması kararını aldı.
1901 - Pablo Picasso'nun eserleri ilk defa sergilendi.
1910 - Japonya Kore'yi istila etti.
1916 - 1. Dünya Savaşı: Somme Muharebesi, Fransa'daki Alman hatlarına yapılan ve bir hafta sürecek topçu ateşi ile başladı.
1917 - Halep'te, Enver Paşa'nın başkanlığında Türk ve Alman komutanlarının katılmasıyla (Mustafa Kemal Paşa dahil) yapılan toplantıda, General Falkenhein'ın komutanlığında "Yıldırım Orduları Grubu" kurulması kararlaştırıltı.
1936 - Türkiye Millî Basketbol Takımı ilk maçını Yunanistan ile yaptı, 49-12 galip geldi.
1938 - Toprak Mahsulleri Ofisi kuruluş kanunu kabul edildi.
1947 - Bir Amerikalı, gökyüzünde uçan nesneler gördüğünü bildirdi, nesnelerin fincan tabağına benzediğini iddia etti. Basın ilk kez uçan daire terimini kullanmaya başladı.
1961 - Almanya'ya gidecek ilk işçi kafilesi yola çıktı. İşgücü göndermeye ilişkin protokol, Türkiye ile Batı Almanya arasında 13 Haziran'da imzalanmış; özel kuruluşların kontratsız işçi göndermelerinin önüne geçilmeye çalışılmıştı.
1967 - İstanbul'da üniversite öğrencileri, Amerika Birleşik Devletleri 6. Filosunun ziyaretini protesto etti.
1982 - 44 sanıklı Barış Derneği davası başladı.
1983 - Yaser Arafat'ın Şam'a girişi yasaklandı.
1983 - Amerika Birleşik Devletleri uzay mekiği Challenger, uzaydaki görevini tamamlayarak, Amerika Birleşik Devletleri'nin uzaya gönderdiği ilk kadın astronot olan Sally Ride ile dünyaya döndü.
1989 - Bulgaristan'ın Türk azınlığa uyguladığı baskılar ve zorunlu göç uygulaması, Taksim Meydanı'nda düzenlenen Bulgaristan'ı Telin Mitinginde protesto edildi.
1992 - Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen) kuruldu.
2001 - Polonya'daki Özel Olimpiyatlar Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, Zihinsel Engelliler Milli Takımı şampiyon oldu.
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:21
  • Güneş04:43
  • Öğlen12:35
  • İkindi16:36
  • Akşam20:05
  • Yatsı22:07
 
Süper Loto
22.06.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu030520374448
 
On Numara
19.06.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu04050709101315243233344244484952606271737679
 
Sayısal Loto
17.06.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu050825284549
 
Şans Topu
21.06.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu030417193310
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık