AKP İstanbul seçimine itiraz edecek mi?
1. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
3 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
2. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
0 - 0
KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 3
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 2
MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİSPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 3
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
6 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 1
AKHİSARSPOR
4. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 1
ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 0
GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 0
AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 2
ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR
3 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
8. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR
1 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
4 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
5 - 0
AKHİSARSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
10. Hafta
BURSASPOR
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 3
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
11. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
2 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
3 - 1
KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
5 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR
0 - 3
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR
1 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
AKHİSARSPOR
13. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 4
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 0
KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSARSPOR
2 - 4
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
0 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 0
ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR
3 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
0 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 3
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 3
KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
16. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
3 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
4 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR
1 - 0
AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
17. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
4 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AKHİSARSPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
18. Hafta
AKHİSARSPOR
0 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 2
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
6 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 4
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 1
AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 2
EVKUR YENİ MALATYASPOR
20. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 3
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 6
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
0 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
22. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR
0 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
23. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 0
BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 3
FENERBAHÇE A.Ş.
24. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 4
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
3 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
25. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 2
ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş.
5 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
26. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR
2 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
27. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 3
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
AKHİSARSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 7
BEŞİKTAŞ A.Ş.
28. Hafta
BURSASPOR
0 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 2
MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
29. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKHİSARSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
30. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR
-
AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
-
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
32. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
-
AKHİSARSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
-
BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
33. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
-
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
34. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR
-
AKHİSARSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
BURSASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Türker Ertürk
 
Mustafa Önsel
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Nihat Genç
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Arslan Bulut
 
Çiğdem KOÇ
 
Kazım DEMİR
 
Ahmet Özer
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Mehmet Polat
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Muhammet İKİNCİ
 
Abdulkadir TİRYAKİOĞLU
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Mehmet Erdal Çağdaş
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1912 - SSCB Komünist Partisi'nin yayın organı Pravda gazetesinin ilk sayısı yayımlandı.
1920 - İtilaf Devletleri, Osmanlı hükümetini Paris'te toplanacak sulh konferansına davet etti.
1924 - Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü kuruldu. Anadolu demiryollarının devletleştirilmesine ilişkin yasa benimsendi.
1933 - Türkiye ile Osmanlı Düyunu Umumiye Hamilleri arasında imzalanan antlaşmayla Osmanlı borçlarının tasfiyesi sağlandı.
1940 - Siirt'in güneyindeki Beşiri yakınlarındaki Raman Dağı'nda 1042 metre derinlikte petrol bulundu.
1947 - Türkiye'ye yabancı sermaye girişine izin veren yasa kabul edildi.
1962 - Anayasa Mahkemesi ve Yüksek Hakimler Kurulu'nun kurulmasına karar verildi.
1970 - Dünya Günü ilk kez kutlandı.
1975 - Barbara Walters, American Broadcasting Corporation adlı yayın kuruluşu ile beş yıllığına 5 milyon dolarlık anlaşma imzalayarak en yüksek ücreti alan televizyon haber sunucusu oldu.
1983 - Batı Almanya dergisi Der Stern, Hitler'in Günlükleri ni gün ışığına çıkardığını ileri sürdü ve bazı bölümlerini yayımladı. Sonradan bu günlüklerin sahte olduğu ortaya çıktı.
1987 - Dil Derneği kuruldu.
1992 - Meksika'nın ikinci büyük şehri Guadalajara'da, kanalizasyon sistemine karışan benzinin patlaması sonucu 206 kişi öldü, 500 kişi yaralandı, 15.000 kişi evsiz kaldı.
2004 - Kuzey Kore'de iki tren çarpıştı: 150 kişi öldü.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Başakşehir
28
18
7
3
61
2
Galatasaray
29
17
8
4
59
3
Beşiktaş
28
15
8
5
53
4
Trabzonspor
29
15
7
7
52
5
Antalyaspor
29
12
5
12
41
6
Malatyaspor
29
10
8
11
38
7
Kasımpaşa
29
11
5
13
38
8
Alanyaspor
28
11
5
12
38
9
Çaykur Rizespor
28
9
10
9
37
10
Konyaspor
28
8
12
8
36
11
Kayserispor
29
9
9
11
36
12
Sivasspor
28
9
8
11
35
13
Ankaragücü
28
10
5
13
35
14
Fenerbahçe
28
7
12
9
33
15
Bursaspor
29
5
14
10
29
16
Erzurum BB
29
6
10
13
28
17
Göztepe
29
8
3
18
27
18
Akhisar Bld.Spor
29
6
6
17
24
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
18.04.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu111833363752
 
On Numara
15.04.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu01020608111214232627293436414251545867697779
 
Sayısal Loto
20.04.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu072630364349
 
Şans Topu
17.04.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu101822283103
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak03:33
  • Güneş05:25
  • Öğlen12:31
  • İkindi16:18
  • Akşam19:17
  • Yatsı20:54
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık